Skocz do zawartości
Positive

PixelROM/PixelROM² (aktualizaja: 25.10.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

Ichi

@szymko1995

Czyli zdjęcia już się bezpłatnie same nie updatują? Pytam o szczegóły bo dla mnie to ważne. Do tego ktoś pisał, że aplikacja z Porcelany robi gorsze zdjęcia, może się ktoś jeszcze na ten temat wypowiedzieć? :)

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Ichi
    O ile dobrze zrozumiałem info z xda zdjęcia się uploadują, ale niestety zjadana jest przestrzeń Google drive i zdjęcia/filmy nie są nielimitowane/darmowe.
    U mnie aplikacja twierdzi, że mam Pixela i nie mogę zmienić na "darmowy tryb", przez co zjadana jest moja pojemność g drive.
    Dokładnie nie sprawdzałem ile, bo na 1tb drastycznie tego nie widać.

Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Muszczu
    Nie cytujemy całego posta poprzedzającego - wystarczy @up lub @wspomnij, proszę o tym pamiętać. [4.6]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ichi

@szymko1995

Ciekawe czy da się jakoś wyprowadzić aplikację z błędu, że mamy Pixela. Jeśli tak to geniusze z xda na pewno to ogarną :D

Edytowane przez Muszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xposed by sobie z tym poradził, ale tutaj przydałoby się bardziej permanentne rozwiązanie.

Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ichi

8 stycznia wyszedł update ROMu. Ktoś kto updatował może się wypowiedzieć czy problem ze Zdjęciami Google został rozwiązany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@Ichi

Jeśli pytasz o możliwość zmiany pomiędzy Wysoka jakość / Oryginalne zdjęcie, to u mnie na 6.1 jest taka opcja. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ichi

@KunDun Mozesz sprawdzić czy zdjęcia wysyłają się na serwery Google i czy nie zabierają miejsca na Dysku Google?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@Ichi

Wysyłają się, ale wysyłały się poprawnie już w poprzedniej wersji ROMu. Korzystam z oryginalnej jakości, toteż u mnie zajmują miejsce. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ichi

@KunDun No właśnie. A mi zależy na tym żeby nie zajmowały miejsca. Jest to dla mnie na tyle ważna opcja, że niestety deklasyfikuje ROM dopóki nie będę miał pewności, że działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KunDun

@Ichi

Zaraz zaraz. Więc oczekujesz, że ROM oszuka Google? Mówisz o tym jak o bugu, a tymczasem po prostu chciałbyś przyciąć Google na darmowy storage zdjęć. Bo inaczej tego nazwać nie można. To jest promocja skierowana do nabywców Pixela, jakby się tak łatwo dało z niej skorzystać, to byłoby lekko nie fair w stosunku do nich, nie uważasz?

Kiedyś kupując Samsunga dostawało się na 2 lata 50GB na Dropboxie. Rozumiem, że po każdym flashowaniu oczekiwałbyś kolejnych 50GB? Chyba troszkę przesadzasz. 

Nie oczekuj, że jakikolwiek ROM dostarczy Ci taką funkcjonalność, bo to jest weryfikowane po stronie serwera i a nie klienta i żadne zmiany systemowe Ci tego nie umożliwią. 

dodana zawartość

Edytowane przez KunDun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi