Skocz do zawartości
Positive

PixelROM/PixelROM² (aktualizaja: 25.10.2017)

Rekomendowane odpowiedzi

noexde

chyba sie skusze i wgram bo finalny 7.1.1 jest nudny a tu przynajmiej jakies nowosci bd z pixela :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz po zainstalowaniu jak chcialbym flashnac supersu i elemantala to w twrp nie widzi pamieci wewnetrznej, jakies porady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Daniel.
23 godziny temu, Dokanix napisał:

@noexde w porównaniu do tego roma oryginalny 7.1.1 na nexusa 5x to jest nic :)

Nie przesadzaj ?

@Ptoptek twrp nie widzi internal storage?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Danielf85 tak, dokladnie

EDIT: pliki wepchnąłem do /data za pomoca NRT i  udalo sie sflashowac roota/kernela

MIMO to po reboocie recovery juz ich nie widac w /data, wyglada, ze twrp cos swiruje 

Edytowane przez Ptoptek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa Wam dodawanie karty hce millenium? Na stocku działało, a tutaj mam któryś raz już "Połączenie nieudane. Spróbuj ponownie."

Może już sprawdzają bl, jak android pay. :(

Nieważne, za którymś razem poszło.

Szkuszony trybem night mode zainstalowałem i póki co jestem (bardzo) zadowolony.

Cieszy mnie interfejs pixela, reszta jest stockowa, bez roota (snapchat działa), jest ota i działa sprawnie.

Jedyny problem to jak ładowanie zdjęć do chmury bez skompresowania (nielimitowany), bo apka myśli, że mamy pixela, a serwer już taki głupi nie jest.

Niby mam jeszcze jakiś czas 1tb z prezentów dla przewodników mapsa, ale mimo wszystko wolałbym, żeby wszystko było, jak być powinno...

Najlepsze jest to, że wszystkie ustawienia, ekran launchera ze stocka są przywracane z chmury, tak jak to się dzieje w stocku, a w customach to wcale nie taka oczywistość.

Edytowane przez szymko1995

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KunDun

@szymko1995

Z tego co wyczytałem w oryginalnym temacie na XDA, kwestii backupu zdjęć nie da się obejść. Ale, w mojej skromnej opinii, to już lekka przesada oczekiwać, że to też będzie działało :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten rom i franco kernel - mogę powiedzieć że elegancko śmiga, nie mam żadnych problemów. Wszystko działa tak jak trzeba, zauważyłem że trochę jest gorsza jakość zdjęć (zdjęcia są bardziej zaszumione w złym oświetleniu), bateria do 4h SOT (wifi + internet LTE + messenger/snapchat). Co do płynności przy intensywnym użytkowaniu facebook/snapchat i messenger to niestety po wyjściu do pulpitu launcher musi najpierw się załadować... wina tych 2 GB ramu... ale przy normalnym użytkowaniu jest mega płynnie. Używam go od 2 tygodni i do dnia dzisiejszego nie mam żadnych zastrzeżeń, więc śmiało można instalować :)

Edytowane przez carumus1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@szymko1995
Z tego co wyczytałem w oryginalnym temacie na XDA, kwestii backupu zdjęć nie da się obejść. Ale, w mojej skromnej opinii, to już lekka przesada oczekiwać, że to też będzie działało

Raczej mi chodziło o obejście problemu poprzez oszukanie aplikacji, żeby myślała, że nie jesteśmy Pixelem.

Wysłane z mojego Pixel przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi