Skocz do zawartości
Gość Mad

█ InsertCoin ROM █ ◄[ICS]► ◄[SENSE 3.6 ● BEATS ● APM]►

Rekomendowane odpowiedzi

2myc5es.png

--------------------------------------------------------------------

InsertCoin ROM ICS + SENSE 3.6 oraz 4.0 (inny rom)

z technologią BEATS Jest to wydanie oparte o baze 3.32, jest stabilna, ale należy liczyć się z możliwymi bugami. Rom godny polecenia, jeśli ktoś szuka alternatywy dla stocku.

---= Link na XDA Developers =---

---= Link na RootsWiki =---

Screnny z Sense 3.6:

044fef167753338.jpgb197b5167753341.jpgbe995d167753345.jpg2874ae167753347.jpgfbf9ec167753351.jpge50d71167753353.jpg

---= Archiwum Change Logu =---

InsertCoin ROMs

---= Słowo od Autora =---

Uwagi i ostrzeżenia autora przed instalacją (czyli to co zwykle - instalujesz na własną odpowiedzialność itd):

1. Custom Roms have a very specific target: Power Users or Advanced Users. This one makes no exception. 
    So try to search, read, learn and use common sense and your mind before asking stuff. Nobody is gonna spoon fed you. 
    Using a custom rom is not a right is a privilege. 
    Loose the Customer attitude when you enter this thread, you are not a customer of my products since 
    I give them for free and without asking anything from you in return.
    I don't have any obligation to fix your stuff, make mods for you, and teach you android 101 or give you ETA's. 
    I'm not responsible if you brick your device because all roms are tested before releasing.

2. You HAVE the right to use my roms or any parts from my rom for everything you want 
    including using some mods in your rom or using the whole InsertCoin rom as starting base for your new rom.
    Maybe you can improve it more and then I will use stuff from you. 
    You don't need to ask my permission for it, just take what you need and use it. 
    If you feel like credit me for something is awesome if you think not then is fine too,
    I'm not doing this for fame or money and I will NOT come to your thread and ask for my pound of flesh.
    We all use stuff from HTC in the 1st place.

By flashing InsertCoin Rom you agree with all that's written above! <-- instalując rom zgadzasz się z powyższym tekstem.

http://forum.android.com.pl/f321/instalacja-ics-133278/, gdy masz rom oparty na GingerBread.

---= Download ICS z Sense 3.6 =---

---= Download ICS z Sense 4.0 =---

Edytowane przez Mad

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż Ci muszę piwo postawić :rotfl: - i to na przyszłość, bo będziesz miał co robić :DDD.

ROMów baadnwz używam od czasów Desire - dla mnie absolutnie the best. Częste aktualizacje (czasami jest to wada, bo człowiek flashować nie nadąża ;)), stabilność i przede wszystkim - szybkość. Oraz najświeższe nowinki i dodatki :).

Edit: warto nadmienić, że Beats jest dostępny jako dodatek - instaluje się osobno, wersja - w zależności od indywidualnych upodobań.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 2 dni używam i jestem zachwycony na nowo :) To co w ARHD, tylko jeszcze lepsze, bardziej intuicyjne i po prostu szybsze. Power Menu, Mod Kamery, dodatkowe nowe widżety (aczkolwiek ten z Sensation XL został usunięty :( ) czy też przydatne startowe programy. Plusów jest cała masa. Nie wiem jakim cudem, ale pierwszy raz zachowały mi się rekordy z gier itd :) Ehh wreszcie dobry backup ;) Tylko jeszcze kernel Bricked by się przydał bo jest chyba ten od HTC teraz? Nie wiem, dlatego jeszcze nie dodałem do pierwszego posta wersji.

PS ten widżet z XL da się jakoś dograć? Jeszcze nie instalowałem nigdy widżetów ;)

Dzięki za piwa ;) póki co siedzę 40 minut nad tym :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widget można dodać instalując jak zwykłą .apk KLIK po czym dodajesz zegarek jeszcze raz. Jedno ale - z powodu brakujących zasobów w frameworku (widget jest w końcu z innego telefonu) - standardowy zegarek 4x2 nie wyświetla się prawidłowo (brakuje klapek i cyfry się nakładają), poza tym widget nie jest jeszcze dostosowany do naszej rozdziałki.

Tak więc - albo rybki, albo akwarium, żeby nie było płaczu ;)

Kernel Bricked jest, ale póki co nie w pełni działa na nim kamera i są jakieś inne jeszcze problemy. Ja obecnie trzymam się stocka, który standardowo jest w ROMie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Ja już jakiś czas na nim jeździłem. Od czasu jak mi nasza kierowniczka o nim wspomniała, do czasu aż mi telefon zapadł w śmierć kliniczna;) Dobra robota madtrexx. Nie każdy na xda lubi/umie/chce szukac, więc dzięki takim watkom wiele osób może skorzystać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może znowu okaże swoją niewiedzę, ale kto pyta nie błądzi. Pewnie odpowiedz na to pytanie też paru osobom pomoże, a jak ktoś ładnie wytłumaczy to załącze tutka w pierwszy post.

Jak wgrać BEATS? Pobrałem od nich z tej strony Free File Hosting Made Simple - MediaFire . Add_Beats_Audiov5_by_omerkisoss_repacked.zip

czy to normalnie sie wgrywa np przez CVM jako install zip? Dobra duszo odpowiedz i ulecz ranę poszukiwacza odpowiedzi!

---------- Post dołączono o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

PS, strasznie nurtuje mnie to na screenie: Dolby Mobile. Pewnie też dodatek bo nie wyświetla się, a na ich stronie nie znalazłem.

---------- Post dołączono o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

ps2 zainstalowałem ten zegarek khotecku i moge powiedzieć, że ten 4x1 i tak jest genialny ;D Takie minimum tego co mi zajmowało 4x2! :D Dzięki jeszcze raz za tego linka. I zgadza się po instalacji standardowy zegar 4x2 można do kosza wyrzucić. Nałożone i bez klapek jak khotecek napisała. Także zastanówcie się przed instalacją co bardziej wam potrzebne ;) Ja chyba i tak zostane przy tym z Blissa bodajże - 4 skróty po lewej i mały zegar po prawo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    czy to normalnie sie wgrywa np przez CVM jako install zip

Tak ;). Jak wgrasz, to będziesz miał na pasku śliczną ikonkę Beats :P. I zmień to badziewne recovery :E

Tak na szybko - wyszła poprawiona wersja kamery z Amaze - v.7, do pobrania w folderze Addons u baadnwz. Będzie zamieszczona w nowej wersji ROMu, ale jak ktoś niecierpliwy (ja,, ja, niach, niach!), może mieć już. Tak, do flashu w recovery :DDD.

A tak wygląda rzeczony zegarek i widget z Bliss:

2011-10-21_10-42-30.jpg2011-10-21_10-57-46.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to sprawa Beats jest już jasna. Wieczorem coś tam doskrobie do posta nr1. Dziś mam daleką podróż i może dziś nie bedzie aktualizacji. CVM jest good :P no no no no yes.....! no no to klasyka ;P Ale może wypróbuje w weekend to 4ext :)

---------- Post dołączono o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

v7 Amaze też mam :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem, że w momencie gdy dosatnę wiadomość SMS, po wciśnieciu POWER, wyświetla się na lockscreenie wiadomość + zdjęcie nadawcy z kontaktu. Czy u Was też te zdjęcia są mizernej jakości? Przy połączeniu zdjęcie jest normalnie wyświetlone w pełnej jakości, natomiast na lockscreenie wyświetlane jest w fatalnej jakości. Wie ktoś w jaki sposób to zmienić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wszedzie słabą jakość - jeśli chodzi o kontakty mające foty z fb. Te które sam przypisałem są normalne. Ale te z facebooka są słabej jakości ze wzgledu, że pobierane są te małe fotki - kwadratowe miniaturki z tego co mi wiadomo. Nie są to pełne zdjęcia. Ale jeśli tobie tylko w locku tak się dzieje... to nie wiem. Ja bym spróbował przypisać do kontaktu zapisanego na telefonie fotke swoją o dobrej jakości i wypróbował jak wygląda w locku.

@Romu. Wprowadziłem kilka rzeczy do postu o romie. Beats i inne dodatki. Powinno zachęcić do testowania. A niebieski skin działa znakomicie z IC. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi