Skocz do zawartości
Gość Mad

█ InsertCoin ROM █ ◄[ICS]► ◄[SENSE 3.6 ● BEATS ● APM]►

Rekomendowane odpowiedzi

Kuman

Musze przyznac ze jest szybki jednak troszke mu brakuje do CM, najbardziej mnie wkurza ten przeskok przy zumie podczas przegladania stron , ale najwieksza porazka to jest brak odtwarzania formatu FLAC nie moge toego zrozumiec , tak sie chwqla ta poprawa dzwieku dzieki BEAST ale jakiejs super rewelacji nie robi i tylko mp3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flac - to trzeba custom playera jakiegoś wgrać. Beats jest głównie a może i wyłącznie z myślą o mp3 dodany. Na dobrych słuchawkach o bez Beats dobrze słychać ;) Ale porównując beats do srs, to wole beats. Nie ma takeigo echa czy też pogłosu. :) CM nie chodzi czasem na overclocku cpu do 1.5?

---------- Post dołączono o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

O jaki przeskok przy stronach Ci chodzi? :) U mnie jest jak było. Za to fajny jest w tym efekt zmiany ekranu z poziomego na pionowy i odwrotnie ;) jak w iPhone jeśli się nie myle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kuman
    Flac - to trzeba custom playera jakiegoś wgrać. Beats jest głównie a może i wyłącznie z myślą o mp3 dodany
    Z tego co wiem to chyba od 2.3 andriod powinien odtwarzac flac tylko nie jetstem pewien czy to było ofcjanie czy w CM, ale na I7500 i cyjanie 2.3.4 bez problemu odtwarzało flac na seryjnym odtwarzaczu.

A co do przeskoków to gdy robie zoom to obraz przeskakuje gdy puszczam dotyk i zazwyczaj obraz jest delkatnie przesuniety co prowadzi do tego ze nie zawsze trafiam w linki gdy prubuje je szybko właczyc, na CM nie ma takiego czegos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaa ... ten przeskok to miałem też na stocku. To ja mam tak jak wchodze na browserze na forum zoomuje dział sensation a tu nagle myka na samą górę strony.. wkurza fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam wszedzie słabą jakość - jeśli chodzi o kontakty mające foty z fb. Te które sam przypisałem są normalne. Ale te z facebooka są słabej jakości ze wzgledu, że pobierane są te małe fotki - kwadratowe miniaturki z tego co mi wiadomo. Nie są to pełne zdjęcia. Ale jeśli tobie tylko w locku tak się dzieje... to nie wiem. Ja bym spróbował przypisać do kontaktu zapisanego na telefonie fotke swoją o dobrej jakości i wypróbował jak wygląda w locku.

@Romu. Wprowadziłem kilka rzeczy do postu o romie. Beats i inne dodatki. Powinno zachęcić do testowania. A niebieski skin działa znakomicie z IC. ;)

Tylko i wyłącznie jest to na lockscreen przy wiadomości SMS. ;) Ciekawe dlaczego w ten sposob wyświetla..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszedł rom 3.3.7. Jest na stronie pobierania. Na XDA jeszcze nie dodał. Pytanie. Mając 3.3.5 moge od razu to flashowac do 3.3.7 i bez wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

ja mam problem z aplikacją Superuser. Każda aplikacja, która wymaga Roota (dajmy na to Titanium Backup) pyta o prawa. Klikam UDZIEL po chwili Superuser robi FC. Kasowałem dane superusera, reinstalowałem go. Koniec końców nie mam Roota :(

Przed instalacją zrobiłem pełnego wipe'a, potem jedynie dodałem beats (with transparent notification).

Jakieś pomysły jak się z tym uporać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli masz superusera 3.0.5 - on jest wadliwy. Odinstaluj aktualizację i wyłącz automatyczną aktualizację w markecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy robicie wipe baterii po każdej instalacji? Jak wg Was wygląda życie baterii na tym romie porównując np do stockowego romu. Ciężko mi samemu spr bo telefon mam dopiero kilka dni więc ładuję 2 razy dziennie.

Dodatkowo mam 2 pytania:

Czy tylko mi ten nowy dziwny market tak muli?

Po instalacji beats nie mogę włączyć korektora oraz srs, mogę tylko wyłączyć beats. Coś zrobiłem nie-tak?

Khotecek- dzięki, superuser już działa.

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi