Skocz do zawartości
Gość Mad

█ InsertCoin ROM █ ◄[ICS]► ◄[SENSE 3.6 ● BEATS ● APM]►

Rekomendowane odpowiedzi

Wipe baterii zalecany jest po każdym wgraniu romu. Pamiętaj! Najefektywniej i zalecane jest robienie wipe baterii przy 100% naładowanej baterii. Jeśli instalujesz rom a po 5 minutach kolejny to wiadomo, że nie trzeba. Wipe baterii robisz, gdy zmieniasz rom np po 10 ładowaniach telefonu.

Nowy market zawsze i wszystkim mulił. Za dużo obrazków dali. Można jedynie sflashować starą wersje.

@beats: wgrałem wersje 5 i tam na słuchawkach jest podbicie beats albo podbicie htc (nie jest że to jest srs, ale mam wrażenie po szumach i przestrzennym echu, że to SRS). Korektora nie ma, bo po co? Beats jest lepszy w treble i bass niż nawet rnb z korektora :)

W innym romie mając beats w ogóle nie było SRS, ale podbicie HTC jest w IC - i jak wspomniałem, wg mnie to jest SRS. Każde można dograć. Na screenie jest Dolby Mobile, które też można jako dodatek dograć. Nie mam niestety zipa do tego.

@extreme: Wiem wiem :) pytanie niepotrzebne. Lubie się upewniać ;) ale dzięki.

@superuser 3.0.5 na IC: u mnie szwankował - wywaliłem dane i śmiga i pozwala na co trzeba programom. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest nowy SuperUser 3.0.6 - ponoć wyleczony z FC's. Gdyby nadal występowały - należy wyczyścić dane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ kHoTeCek

Nowy superuser działa jak należy :)

@ madtrexx

Dzięki za odpowiedzi. A nie kojarzysz jak wygląda sprawa baterii (Insert Coin vs. GB 2.3.4 stock)

Kolejne pytanie :)

Znacie może działającą wersję Swype dla naszego Sensation? Szukałem wersji qHD i kilka znalazłem. Jedna nawet działała, ale na Stocku. Na insert Coin pojawia się problem z parsowaniem (podczas instalacji). Przywrócenie kopii zapasowej (utworzonej wcześniej na stocku My Backup'em) daje FC.

Najbardziej by mi zależało na wersji ucinającej ogonki. Byłbym wdzięczny za sprawdzoną wersję.

A jak przywrócić stary market? Bo na moich 2 kreskach 2g używanie nowego to katorga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurass

siema

ma ktos moze apk ze starym marketem taka zeby po ponownym uruchomieniu nie musial tego instalowac od nowa?czy trzeba paczke z romem modyfikowac i flashowac od nowa?

czy w IC da sie ustawic ten pasek z blissa na dole tylko z dwoma ikonkami zamiast tego calego czarnego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    siema

ma ktos moze apk ze starym marketem taka zeby po ponownym uruchomieniu nie musial tego instalowac od nowa?czy trzeba paczke z romem modyfikowac i flashowac od nowa?

czy w IC da sie ustawic ten pasek z blissa na dole tylko z dwoma ikonkami zamiast tego calego czarnego?

No witam kolegę ;)

Ja zawsze podmieniam market w paczce z ROMem przed flashem (tyle, że mam niebieski, jak chcesz, mogę wrzucić). Jednak z racji tego, że ostatnimi czasy skubany potrafi się zaktualizować pomimo zamrożenia updatera w TB, zrobiłam taki myk:

- podłączamy telefon w trybie debuggowania

- odpalamy konsolę

- wpisujemy: "adb shell"

- "su"

- "pm disable com.android.vending.updater"

- "exit"

- "adb reboot"

Oczywiście operację przeprowadzamy mając zainstalowany stary market!

Jak na razie mam spokój.

Co do paska z blissa - wymaga podmiany rosie.apk i pewnie fusion.apk/framework-res.apk/com.htc.resources.apk (nie wiem, czy jednego czy wszystkich, nie interesowałam się).

Jak masz takie duże parcie, możesz się zainteresować tym ROM'em ;).

Znacie może działającą wersję Swype dla naszego Sensation

To jest temat o ROMie, nie o Swype, więc bez offtopu proszę. Powiem tylko, że powinieneś udać się TU i z zapamiętaniem oddać lekturze. Ja używam oficjalnej bety i działa.

Wracamy do tematu o InsertCoin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja 3.3.9 się ukazała:

- changed bricked with stock kernel

- changed super smooth rosie with ultra smooth rosie and pagination enabled

- another resize to HTC Quick Launch Widget, should be ok now

credits go to maxdroid, shnizlon and liamstears

Amaze CamMode czy Beats są dostępne w folderze z dodatkami:

Free File Hosting Made Simple - MediaFire

---------- Post dołączono o 01:10 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Uaktualnione linki w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    74m

ja się przerzuciłem całkowicie z ARHD na I.C.3.3.x obecnie najnowszy 3.3.9.

całkowicie nie przeszkadza mi, że widgety HTC są płaskie w 2D, aczkolwiek pomysł w 3.3.8 że tylko bieżący który widać jest pełnowarstwowy był też fajnym pomysłem.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    w IC da sie ustawic ten pasek z blissa na dole tylko z dwoma ikonkami zamiast tego calego czarnego?

tak zajrzałam do folderu z dodatkami u robocika: Index of /Sensation/RCMix3.5/MODS/Rosie

i jest coś takiego jak Rosie_Bliss. Możesz poeksperymentować i podmienić w IC, tylko zrób sobie backup ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

A wie ktoś może czym sie różnią beats które sie doinstalowuje? Jest ich kilka i logika sugeruje, że to wersję od najstarszej do najmłodszej. Obecnie mam 4 i nie wiem czy jest taka super bo czasem coś przycina delikatnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt nie temat o Beats, ale każda wersją różni się tylko interfejsem i ewentualną modyfikacją nazwy czy emotki pozostałych podbić tj raz np jest jako SRS a raz jako podbicie HTC. Polecam na IC wersje 5. Nie zawiesza się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi