Skocz do zawartości
Gość Mad

█ InsertCoin ROM █ ◄[ICS]► ◄[SENSE 3.6 ● BEATS ● APM]►

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1

Pytam o oficjalny dodatek do tegoż właśnie romu więc nie widzę potrzeby zakładać nowego tematu, gdyż post jest ściśle związany z tematem romu. Więc mam nadzieję, że przewinienia nie zrobiłem. Czyli mam rozumieć, że wielkich modyfikacji przy różnych wersjach nie ma i jest to tylko kwestia estetyki, ewentualnie stabilności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także kwestia indywidualnego odbioru/upodobań. Na początku zasada była taka, że miały różnić się brzmieniem (choć detali nie znam, od muzyki mam irivera ;)). Z opinii na xda wynika, że niektórym osobom odpowiadają różne wersje, inni zaś różnicy nie słyszą, było tez coś o różnicach w głośności i podbiciu basów. Generalnie najlepiej flashować po kolei i wybrać tę, która najbardziej nam odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wgrac polski jezyk bo w ustawieniach jest tylko ang po wgraniu tego roota ROMu prosze o pomoc

<kHoTeCek> zalecane dokształcenie w dziedzinie rozróżniania tych pojęć....

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    busaba

@cieniu84

setting-->Language&keyboard-->select language i szukaj Polski(Polska)

U mnie jest więc u Ciebie też będzie

---------- Post dołączono o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

@cieniu84

setting-->Language&keyboard-->select language i szukaj Polski(Polska)

U mnie jest więc u Ciebie też będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no nie mam mam 2 jezyki English United kingdon i irleand czy jakos tak

---------- Post dołączono o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

problem rozwiązany błąd był przy superwipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To odpowie mi ktoś, czy żeby zainstalować ten widget, to trza mieć roota ? Bo może ja robię coś nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na litość, tak, musisz mieć roota. Bez S-OFF i roota do działów z custom ROMami nawet nie zaglądaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Kierowniczko, masz cierpliwość... ;-) Ostatnie 2 twoje odpowiedzi są wybitne! Przy tej z rootem już sie śmiałem, a tu druga poprawną politycznie równie dobra poszła. Znajac twój temperament, pierwotna ich wersja była dużo ciekawsza ;D Coś spapralem chyba z bootanimacjami. Zacząłem podmieniac i za którymś razem fon mi sie zaczął resetowac. Może to przez aktualizację, bo niedawno też na nowa wersję wskoczylem? Podczas aktualizacji na nowo trzeba dodatki typu beats trzeba instalowac? Nie robiłem żadnego wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry wieczór,

szukam 2 widgetów z IC: 1)4x4 widget ekranu głównego z 5 skrótami do aplikacji po lewej i niewielkim zegarem u dołu oraz 2) notatki z evernote.

Czy byłby ktoś tak miły i napisał jak one się nazywają, a może wskazał miejsce skąd pobrać? Ewentualnie jak je wyciągnąć z romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podczas aktualizacji na nowo trzeba dodatki typu beats trzeba instalowac? Nie robiłem żadnego wipe.

Sprawdź w odtwarzaczu, czy masz opcję Beats, ale najprawdopodobniej będziesz musiał flashnąć jeszcze raz, bo ROM podmienia pliki na oryginalne. Z motywami też tak jest.

Coś spapralem chyba z bootanimacjami. Zacząłem podmieniac i za którymś razem fon mi sie zaczął resetowac

Podmieniasz przez adb. w paczce z ROMem, czy khem, manualnie root explorerem? Ja zawsze sobie w paczce z ROMem podmieniam przed flashem, ewentualnie jak juz mam ROM przez adb i nigdy nie miałam problemów.

OT:

Ostatnie 2 twoje odpowiedzi są wybitne!

Oj tam już mnie tak nie demonizuj :P, choć przyznaję - cierpliwości nie mam za grosz, talentem pedagogicznym też nigdy nie grzeszyłam.

End of OT ;)

@madtrexx, co do twoich niezwykle dowcipnych raportów... rzeczony widget był integralną częścią jednej z wersji ROMu, natomiast problem z językiem wystąpił po wgraniu tegoż ROMu, więc nie ucz ojca dzieci robić... warna za spamowanie raportami też można dostać ;).

I tak dla waszej informacji - na weekend planowana jest zmiana serwera, bo obecny ledwo zipie i w obecnej chwili moderacja jest wysoce utrudniona.

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi