Skocz do zawartości
Wysiek

rom Marshmallow 6.0 B390 (8.12.2016)

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, draiwerw napisał:

B390 wyrzucone od tygodnia po pełnym formacie powrót z B382 do B200 potem po kolei do B390. W nocy od 23 do 8 schodzi 1%, wyłączone wifi i dane. W dzień od 8 do 18 włączone dane cały czas w trasie dziennie jakieś 300km schodzi 25%. Tak więc poprawa baterii znaczna A i ROM całkiem ładnie ie śmiga. emoji3.png

--
    draiwerw

Przechodziles po kolei z B200>B300>B370>B380>B382>B390? Czy odrazu z B200 na B390?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Głupiego robota. Full wipe z poziomu recovery i wrzuca się najnowszy rom - czy to na B200, czy na B380.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 23.12.2016 o 23:00, Paweł Witala napisał:
    Przechodziles po kolei z B200>B300>B370>B380>B382>B390? Czy odrazu z B200 na B390?

Miałem B382, zrobiłem najpierw powrót do B300 potem powrót do B200. Po pełnym formacie przy B200 nie czekałem na aktualizację przez OTA tylko posadziłem B300 a z B300 to już jeden kroczek i odrazu B390 i na koniec dałem przywracanie aplikacji wcześniej zainstalowanych z kopii zapasowej. I powiem tak nic się nie grzeje, nic nie restartuje, dioda działa i bateria trzyma jak trzeba. A więc wszystkie bolączki poprzednich aktualizacji dla mnie nie istnieją. Sprawdzam tylko co jakiś czas czy jakieś uslugi Google lub aplikacja w tle nie męczy baterii i na razie jestem pod wrażeniem. Naprawdę dopracowana aktualizacja. Szkoda tylko że musimy ich szukać po zagranicznych forach zamiast mieć dostęp poprzez wsparcie Huawei Polska.

--
    draiwerw

dodana zawartość

Dnia 23.12.2016 o 23:16, draiwerw napisał:

Miałem B382, zrobiłem najpierw powrót do B300 potem powrót do B200. Po pełnym formacie przy B200 nie czekałem na aktualizację przez OTA tylko posadziłem B300 a z B300 to już jeden kroczek i odrazu B390 i na koniec dałem przywracanie aplikacji wcześniej zainstalowanych z kopii zapasowej. I powiem tak nic się nie grzeje, nic nie restartuje, dioda działa i bateria trzyma jak trzeba. A więc wszystkie bolączki poprzednich aktualizacji dla mnie nie istnieją. Sprawdzam tylko co jakiś czas czy jakieś uslugi Google lub aplikacja w tle nie męczy baterii i na razie jestem pod wrażeniem. Naprawdę dopracowana aktualizacja. Szkoda tylko że musimy ich szukać po zagranicznych forach zamiast mieć dostęp poprzez wsparcie Huawei Polska.

--
    draiwerw

Do B382 aktualizowane po kolei tak jak napisałeś ale zawsze coś było nie tak. Więc postanowiłem że tym razem poświęcę trochę mojego cennego czasu i zrobię tak myślę, jak to robi serwis czyli od początku . Zejdę w dół po kolei aby nie "uwalic" fona a potem na czysto do góry

--
    draiwerw

dodana zawartość
    @up

No to spróbuj z b300 i wyżej wrzucić b200 bez rollbacka. To dwie inne wersje Andka. Jak Ci pójdzie to daj znać to wszyscy zmarnujemy mniej czasu

--
    draiwerw

Edytowane przez NatanW
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Nie rozumiemy się. Rollback to co innego. Nigdzie nie napisałem, że od razu wrzuca się B200. Ale wystarczy już po powrocie na B200 wrzucić od razu B390.
    Co do baterii, to mi przez noc 23.30 - 8.00 zeszło 2%. Oczywiście net wyłączony, co zawsze robię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Teraz się rozumiemy . Ja dla bezpieczeństwa poszedłem do góry przez b300 i potem dopiero b390 i mam teraz tak:

Spoiler

Screenshot_2016-12-24-10-37-39.png

--
    draiwerw

Edytowane przez NatanW
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości // Zdjęcia wstawiamy w spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę tego nie rozumiem po co tyle kombinacji.Ja wrzuciłem z B382 od razu na B390 i działa.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    14 godzin temu, draiwerw napisał:

--
    draiwerw

dodana zawartość

Do B382 aktualizowane po kolei tak jak napisałeś ale zawsze coś było nie tak. Więc postanowiłem że tym razem poświęcę trochę mojego cennego emoji3.png czasu i zrobię tak myślę, jak to robi serwis czyli od początku emoji3.png. Zejdę w dół po kolei aby nie "uwalic" fona a potem na czysto do góry emoji3.png

--
    draiwerw

dodana zawartość

No to spróbuj z b300 i wyżej wrzucić b200 bez rollbacka. To dwie inne wersje Andka. Jak Ci pójdzie to daj znać emoji3.png to wszyscy zmarnujemy mniej czasu emoji3.pngemoji3.pngemoji3.png

--
    draiwerw

Jesli chodzi o baterie to nic nie pomoglo

wracam do B200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qset

@Paweł Witala

tak z ciekawości jaka to różnica między softem b390 a b200 jeśli chodzi o baterię

Edytowane przez NatanW
    Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Taka różnica, że u jednych B390 trzyma ładnie, u innych już nie, a na B200 nikt nie miał problemów z baterią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3% przez noc przy wyłączonym wifi i transferze danych oraz reszcie multimediów. A w dzień po dwóch dniach użytkowania, ubywa tak jak na poprzednim sofcie, czyli jeden dzień pracy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi