Skocz do zawartości
Adam_PS

Cena wersji 2016 - czy warto poczekać z zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

jarmk

W sklepach najtaniej Galaxy A5 stoi obecnie za 1142 zł.

http://www.ceneo.pl/Telefony_i_akcesoria;szukaj-galaxy+a5+2016

Na Allegro można znaleźć nówkę dużo taniej... ja kupiłem żonie jakieś 3 tygodnie temu za 960 zł. + 15 zł. przesyłka, nówkę z zaplombowanym pudełkiem i czystym softem XEO.

Edytowane przez jarmk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jarmk Te "tańsze" sklepy zazwyczaj posiadają telefony odkupione od osób biorących je na umowę, itp. W teorii wszystko jest super, ale chcąc fakturę jestem skazany na te "droższe" sklepy i poszukiwanie w nich dobrych ofert.

Ostatnio miałem możliwość kupienia A5 za 900 zł, ale na tych samych zasadach. Chyba poczekam do premiery wersji 2017, być może uda się kupić aktualną nieco taniej :)

Edytowane przez Adam_PS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

Ja dostałem za używana 4/5 miesięcy A5 2016 dwa, trzy dni temu 820 zł. Według mnie całkiem spoko cena. W stanie bardzo dobrym, kilka rysek miał, ale widoczne praktycznie tylko pod światło.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

Jeśli macie w planach teraz zakup a5 2016 to możecie poczekać z miesiąc. 5 stycznia będzie premiera a5 2017 i pewnie w połowie stycznia wejdzie do sprzedaży. Aczkolwiek wielkiej obniżki bym się nie spodziewał, bo pamiętam jak pół roku temu monitorowałem ceny i teraz patrzę to bardzo cena nie spadła. Ogólnie telefon jest chodzimy i nie za bardzo awaryjny więc może być nadal w cenie. Np. Zwykła a5tka pół roku temu nowa była w cenie ok 1000pln. 

Mimo wszystko to i tak za wysokie ceny jak na takie telefony. Czytałem że a5 2017 ma kosztować na dzień dobry ok 2000pln. Za te pieniądze chyba już lepiej kupić s7 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@adam007adam edycja 2017 lada dzien ma miec premiere to i ceny spadają ;) 

a za 1100zl jest to juz bardzo dobry tel w dobrej kasie 

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem podzielić się informacją o promocji w Saturnie, ale jak widzę już mnie uprzedzono. W katowickim SCC mieli ze 3 godziny temu jeszcze kilka sztuk, tyle że większość z rozciętą plombą... dziwne :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@Adam_PS mozliwe ze tel sa ze zwrotów, w stanie idealnym ale jednak ktos bral, następnego dnia oddał

mała promocja na czyszczenie magazynów ;) prawdy sie nie dowiesz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop

@Adam_PS Ja swojego kupowałem w lutym w Saturnie w SCC i także był z otwartą plombą.

Edytowane przez locarnop
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kazuyoshi

Plomby sa otwierane podczas przyjecia towaru na magazym w celu sprawdzenia zawartosci opakowania, pracowalem kiedys w Media i wszystkie telefony oraz inny sprzet np foto trzeba otwierac bo zdazaly sie np: kawalki drewna lub innych dziwnych zeczy przypominajacych wagą np telefon :) otwarte opakowanie czy zerwana plomba nie znaczy ze ktos uzywal dany sprzet ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi