Skocz do zawartości
Adam_PS

Cena wersji 2016 - czy warto poczekać z zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

@locarnop Mi na szczęście udało się znaleźć całkowicie zamknięty egzemplarz :)

@Kazuyoshi W takim razie mój i przynajmniej jeden inny zagubiły się przy dostawie i nikt ich nie sprawdził :) W sumie jeszcze nie zdążyłem otworzyć pudełka więc nie wiem czy nie ma tam czasem kawałka drewna :)

Jeśli ma to dla kogoś znaczenie to w katowickim Saturnie są prawdopodobnie tylko czarne wersje A5 2016.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

http://m.ceneo.pl/42952133#mh=n9B0Ops740007samsungVklHxPzHI2bgLNllrSmmpSEkyhOQpTqyn1I1dYfIdoSAxxjK52rO4YaydvS2ZtyJufbYlSj8q_X1ht0Nhef_o1zBAfKkjUvh1H4EjvuFHjsjM316W6O6kq6O7Hlsfo9WsaLLjg95TVD_v8y_6DhPvYgHSeKK_hJn1WnCN5U-uzGgJG6-QbsaRkeMXBcoqSIe0

Nie tylko Saturn obniżył cenę. Moim zdaniem w styczniu może spaść do max 1000pln nie więcej. A5 2017 będzie w cenie około 1800-2000 więc nie sądzę żeby wersja 2016 zeszła poniżej tysiąca przez  najbliższe pół roku. Pamiętaj. Jak rozglądałem się za 15 2016 w maju to zwykła a5 była wtedy po 1000 a a5 2016 po 1400

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na jednym wideo podawali 345 dolarow za a5 2017 na wejscie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

@excelencja za parę dni premiera i poznamy cenę ;) swoją drogą myślę, że 1500 PLN to powinna być cena na dzień dobry. Skusiłbym się na niego za taką kasę. Na chwilę obecną wykorzystam chyba spadek ceny wersji ubiegłorocznej i ją zakupie zamiast wymieniać ekran w obecnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowy bedzie mial octa core 1,9 Ghz prok i 3 GB Ram , wyglad chyba jeszcze lepszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
locarnop

@excelencja Moim zdaniem zbyt zaokrąglony i zbyt podobny do S7. A5 2016 był dość unikalny, z 2017 wprowadzili moim zdaniem zmiany na siłę. Ja chyba zaczekam do czasu premiery S8 i wtedy biorę S7 jak stanieje.

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@locarnop zgadzam sie a5 i a3 miały "unikatowy wygląd", a5 w edycji 2016 to bardzo ładny i udany mocny średniak

w edycji 2017 będzie to jeszcze lepiej sprzedający sie mocny średniak własnie z racji wyglądu i bebechów, samsung wie co dobre, sporo osob kupi ten tel za ładną bryłe która przypomina s7, ukryty aparat zostanie w recencjach uznany jako zaleta, mimo ze i tak wypada na taki szklany telefonik zakładać case ;) 

chętnie obejrzę pierwsze testy na youtube, oby z ceną nie przesadzili, tak w okolicy 1.5k-1.6 bedzie w sam raz....

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

A przód wersji 2017 też będzie taki zaokrąglony? Ja mam teraz kłopot co robić że swoim a5 2016. Wymiana wyświetlacza jest kruche bez sensu. Cena nowego modelu jest w miarę już przystępna. Tylko najgorzej z tymi kraglosciami.... jak to zabezpieczy od krawędzi do krawędzi.... mój dostał strzała z boku i pękł mimo case i szkła które niestety nie dochodzi do boków i dlatego strzeliło....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest
11 minut temu, ten_co napisał:

A przód wersji 2017 też będzie taki zaokrąglony?

tył napewno bo to widac na zdj przedpremierowych, przód natomiast jest troche zagadką bo ze zdj wynika ze jest płaski ale wszystko wyjasni sie na dniach

google tez za duzo nie mowi w kwestii przedniego ekranu w formie szkła 2.5d

jeden sklep niby sprzedaje juz szklo pod a5 2017 ale wedlug mnie to blad w opisie 

a według opisu szkło jest pod ekran 2.5d, ale jak wspomniałem obstawiam bład w opisie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

@dest widziałem też oficjalne zdjęcia i co do przodu nie mam pojęcia jak to będzie. Premiera hyba jest na 5 stycznia ogłoszona. Pewnie koło 15 będzie już u nas w sprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi