Skocz do zawartości
Adam_PS

Cena wersji 2016 - czy warto poczekać z zakupem

Rekomendowane odpowiedzi

dest

@ten_co również widziałem zdjęcia i po nich wnioskuje ze front będzie płaski a tył zaoblony

jesli tak to problem zabezpieczenia ekranu bedzie rozwiązany, mnogość folii/szkieł, będzie w czym wybierać

ogromna wada 2.5d to trudności z zabezpieczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niemcy podaja na jednym z video , ze A5 bedzie kosztowal od 429 euro a A3 od 329 euro

Czyli wyglada na to, ze teraz A5 2016 to najlepszy tel. na rynku ,biorac pod uwage cena/jakosc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

Z.tego artykułu wynika, że na bank będzie przód zaokrąglony. Myślę, że tak w połowie tego roku warto będzie kupić wersję 2017. Zapowiada się świetnie. 

Generalnie wszystko piękne i fajnie tylko co do 2.5d powinni zabezpieczenie jakieś wymyślić albo zapewnić jakąś gwarancję na wypadek uszkodzenia. Swoją drogą jakby te wymiany były tańsze ok 200pln przy wartości tel 1000-1200pln to więcej by zarobili, bo częściej ludzie by się decydowali na wymianę...

Edytowane przez Muszczu
Usuwam ocenzurowany link.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dest

@ten_co link nie jest widoczny, blokada serwisów konkurencji 

nie czytając artykułu - nie wiem na czym sie opierają, nieoficjalne zdjęcia dają sporo do myślenia własnie ku temu ze 2.5d na przodzie nie bedzie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten_co

Wracając do tematu cena skacze. Wczoraj i dziś rano w media expert oraz w awansie była cena 1099, teraz podskoczyła. Jedynie w Saturnie pozostała Bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

po co dywagować jak przynajmniej od wczoraj jest już praktycznie pełna specyfikacja na stronach Samsunga i sporo pierwszych recenzji video

Edytowane przez S5Fan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Flyagaric

Wszystko wskazuje jednak na to, że startowa cena będzie sporo za wysoka. Mam nadzieję, że życie szybko ich zweryfikuje, ale i tak ciężko mi uwierzyć, że nastanie przystępniejsza cena.

W moim obecnym A5 2016, zupełnie wystarczył by mi upgrade do 3GB RAM i Snapa 625/626.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Entercode

Zamieniać na 2017 nie zamierzam, ale poczekam na pierwsze porównania nowej a5 ze starszą 2016.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jarmk

Co tu porównywać.. Galaxy A5 2017 a Galaxy A5 2016 to już dwa róże światy, dlatego i cena wysoka....

Galaxy A5 2017 ma specyfikacje mniej więcej taką jak obecny Galaxy S6.. 

A5 17 ma dwa razy więcej pamięci wbudowanej niż A5 16, ma więcej RAMu, ośmio rdzeniowy procesor, dużo lepszy przedni i tylni aparat ze schowanym obiektywem, więcej czujników, diody powiadomień, wodoszczelność... także A5 16 do A5 17 to już niebo ,a ziemia..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi