Skocz do zawartości
kishiru

Samsung Galaxy s3 nie wlacza sie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko

Kupilem dzisiaj nowa baterie do Samsunga galaxy s3. Mam taki problem ze jak wlaczam telefon to zawiesza sie i na ekranie widac tylko napis " Samsung galaxy s3" ( ten powitalny czy startowy XD ), moge wlaczyc recovery oraz downloading mode, komputer niby widzi telefon ale jezeli chcialbym nowego roota zrobic to w odinie nie ma tego " niebieskiego kwadracika" jakby wlasnie telefon nie byl widoczny ... Nie moge teraz wlaczyc telefonu oraz komputer go niby widzi ale nie widzi lol ...  Kiedys juz robilem roota itd. Nie chce placic za naprawe bo wiem ze to jest do ogarniecia tylko potrzebuje Waszej pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@kishiru

A wgrałeś odpowiednie sterowniki USB na PC? Masz porządny kabel USB? Podepnij telefon pod inny port USB w PC - wychodzący bezpośrednio z płyty głównej PC (stacjonarny). 

Na początek zrób wipe data z Recovery.

Jak wipe nie pomoże, to musisz spróbować wgrać soft 4 plikowy za pomocą Odina.

Tutaj masz mój tutorial:

http://forum.android.com.pl/topic/266267-bricked-galaxy-s3/?page=7#comment-4920823

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra nwm jak ale mialem wlaczony downloading mode po czym wyjalem baterie i nagle komputer ogarnal ze trzeba zainstalowac sterowniki i juz wyszukuje mi telefon w odinie. No i teraz z gorki juz tak;p ? nowy root i potem nowy system wgrac i tyle tak ;d ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

Najpierw wgraj oprogramowanie. Później dopiero roota.

Wysłane z 7 galaktyki w wersji Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi