Skocz do zawartości
taret

Kopia zapasowa

Rekomendowane odpowiedzi

taret

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z kopią zapasową, nie ma znaczenia czy automatyczną czy ręczną, zaczyna się robić i się zawiesza. Jest komunikat że pozostało mniej niż minuta do końca i to trwa kilka godzin i się nie chce zrobić. Kopię zapasową zapisuje na karcie pamięci, kiedyś było wszystko ok a teraz kopia się nie chce zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Robisz to standardowa apka kopii od sony czy jakas inna apka z marketu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taret

Tak standardowa apka od sony i mniej więcej od miesiąca tak mam, wcześniej było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Wyczyść jej dane aplikacji i wtedy spróbuj (raczej nie powinno skasować Twoich wcześniejszych kopii, ale warto zrobić backup tego folderu, w którym przechowywane są kopie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taret

Jeśli chodzi o wyczyszczenie danych aplikacji, to w ogóle nie widzę takiej opcji, jest tylko wyłącz i wymuś zatrzymanie (tak jak to widać na zrzucie ekranu). Zrobiłem jedno i drugie ale nic nie pomogło. Wygląda to w ten sposób że wszystko dochodzi do 50%, tylko "Układ strony głównej Xperia" w ogóle nie rusza, też dołączyłem zrzut ekranu. A chce zresetować telefon i dlatego ta kopia, a jak robię kopię zapasową za pomocą komputera, to później nie przywraca tak dokładnie wszystkich ustawień jak za pomocą tej kopii.

Spoiler

Screenshot_20161226-130452.png

Screenshot_20161226-130623.png

Edytowane przez ct65
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

Próbowałeś zrobić tą kopie bez xperia home lub zrobić samą kopie xperia home? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taret

Nie wiem czy jeśli mowa o xperia home to chodzi właśnie o ten układ strony głównej xperia, ale tak próbowałem zrobić kopię odznaczając tą opcję i się nie udało, znów wszystko doszło do 50% i stanęło, a jeśli była tylko ta opcja to też nie wystartowało, cały czas 0%.

Właśnie próbowałem utworzyć kopię na komputerze za pomocą xperia companion i też się nie udało, wyskoczył komunikat, że nie można utworzyć kopii...

Edytowane przez taret

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Remi_K

U mnie też się tak zdarza ale najczęściej wtedy robię twardy reset telefonu i ręcznie kopia zapasowa się tworzy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

@taret Tak, Xperia home to układ strony głównej. Jeszcze spróbowałbym inaczej. Zainstalowałbym dowolny inny launcher z marketu i ustawił go jako domyślny, potem wyłączył bym w aplikacjach ten xperii i wtedy spróbowałbym zrobić kopię. Jak to nie pomoże, to niestety tak jak kolega wyżej pisze, albo reset ustawień albo flash softa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taret

A możecie polecić jakąś aplikację do robienia kopii zapasowej, która później w miarę dobrze wszystko przywróci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi