Skocz do zawartości
taret

Kopia zapasowa

Rekomendowane odpowiedzi

ct65

Titanium backup. W wersji płatnej nie zastąpiony - przywraca raz dwa aplikacje, w darmowej wersji je instaluje i przywraca kopie danych aplikacji. Tylko ma jeden warunek - wymaga roota.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23
    5 godzin temu, taret napisał:

Jeśli chodzi o wyczyszczenie danych aplikacji, to w ogóle nie widzę takiej opcji, jest tylko wyłącz i wymuś zatrzymanie (tak jak to widać na zrzucie ekranu). Zrobiłem jedno i drugie ale nic nie pomogło. Wygląda to w ten sposób że wszystko dochodzi do 50%, tylko "Układ strony głównej Xperia" w ogóle nie rusza, też dołączyłem zrzut ekranu. A chce zresetować telefon i dlatego ta kopia, a jak robię kopię zapasową za pomocą komputera, to później nie przywraca tak dokładnie wszystkich ustawień jak za pomocą tej kopii.

Pokaż ukrytą zawartość

kliknij w napis pamięć i tam jest opcja czyszczenia danych aplikacji ukryta :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taret
    15 godzin temu, ct65 napisał:

Titanium backup. W wersji płatnej nie zastąpiony - przywraca raz dwa aplikacje, w darmowej wersji je instaluje i przywraca kopie danych aplikacji. Tylko ma jeden warunek - wymaga roota.

nie mam zrootowanego telefonu....

14 godzin temu, patrikos23 napisał:

kliknij w napis pamięć i tam jest opcja czyszczenia danych aplikacji ukryta :)

ok znalazłem, wyczyściłem ale nie pomogło...

dodana zawartość

@Remi_K

Dnia ‎2016‎-‎12‎-‎26 o 17:51, Remi_K napisał:

U mnie też się tak zdarza ale najczęściej wtedy robię twardy reset telefonu i ręcznie kopia zapasowa się tworzy...

Twardy reset telefonu, czyli przy wyłączonym telefonie wciskamy klawisz zasilania i głośności +, a następnie wybieramy odpowiednią opcję? Ale w takiej sytuacji chyba ręczna kopia się nie tworzy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

@taret Pamiętam, jeszcze za czasów jak miałem se lww, nie działało to z wszystkimi kopiami lub były problemy z przywracaniem. Pewniejszy będzie tak jak kolega wyżej napisał titanium backup, nawet w tej darmowej wersji.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    taret

Tylko tak dal informacji, po odznaczeniu konta e-mail, sieci wi-fi, aplikacji i układu strony głównej xperia kopia zapasowa się zrobiła.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi