Skocz do zawartości
Marian Paździoch

Wasze opinie o folii skinomi

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, the_naturat_com napisał:
    @dydy_rydy(...) Nie będę z Tobą dalej dyskutował(...)

I chwała Ci za to, 
    Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S7 Edge

Edytowane przez camdell
    Usunięty zbędny tekst

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj kupiłem s7 edge, w zestawie dostałem etui spigen thin fit i chciałbym do tego właśnie dokupić folie na ekran lub szkło hartowane, z tego co wyczytałem polecacie skinomi case friendly.

Na allegro znalzłem coś takiego:

http://allegro.pl/folia-skinomi-case-friendly-dwupak-galaxy-s7-edge-i6904801387.html#thumb/1

http://allegro.pl/najlepsza-folia-usa-skinomi-samsung-galaxy-s7-edge-i6814507113.html

I to i to jest to co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ipsec

@eudezet42 Pierwszy link to rzeczywiście wersja Case Friendly, natomiast ten drugi to wersja zwykła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    7 godzin temu, ipsec napisał:

@eudezet42 Pierwszy link to rzeczywiście wersja Case Friendly, natomiast ten drugi to wersja zwykła.

A tamta z 2 linku jest gorsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@eudezet42 Nie jest gorsza, po prostu jest to wersja zwykła, a nie case friendly. Radzę zobaczyć sobie w internecie lub na stronie producenta co oznacza case friendly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Są to te same folie tylko różnią się docieciem.  CF jest tak docięta że nie pokrywa 100% ekranu dzięki czemu nie istnieje obawa że będzie podważana przez etui .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ipsec

@eudezet42 tak jak napisał @sroczkin, różnią się rozmiarem. Jeśli chodzi o mój przypadek, to zwykła wersja była podważana przez etui UAG, z wersją Case Friendly nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś wie gdzie można kupić w Polsce Skinomi Case Friendly( najlepiej dwupak)?allegro niestety tylko Full ekran. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lemur

Po waszych opiniach i przejrzeniu wielu wątków na forum zamówiłem na allegro folię Case Friendly od skinomi. Mam nadzieję, że faktycznie będzie tak dobrze jak piszecie ;)

Edytowane przez lemur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    makzel

Jeśli można dodać opinię to posiadam skinomi cf od około miesiąca. Nakładanie bez żadnych problemów, miejscami efekt skórki. Ale: folia bardzo miękka, nałapała już wiele wgnieceń, i po około 2 tygodniach użytkowania mniej więcej w 1/3 od dołu ekranu jest wytrarta/zmiatowiona... Dodam, że nie mam problemów z naskórkiem na kciuku ;). Także, za jakiś czas druga z zestawu i to będzie na tyle z moją przygodą ze skinomi. Wcześniej miałem 3mk - fakt była gumowata, ale przeżyła okolo roku, dopiero po wymianie etui zaczęła się odklejać. Następna będzie 3mk pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi