Skocz do zawartości
Marian Paździoch

Wasze opinie o folii skinomi

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej będzie na bank. Weź case friendly, bedzie git.

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli tę:

http://www.skinomi.com/sk25026-2-pack-samsung-galaxy-s7-edge-phone-screen-protector.html

? Jaka przesyłke braliscie? i ile paczka szłą? Troche słabo ze przesyłka aż 13 usd...

Edytowane przez Lechu_com

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio kilka osób pisało, że na przesyłkę czekali ponad miesiąc! Wcześniej można też było kupic u nas na allegro, poszukaj. Oczywiście drożej, ale masz na drugi dzień a nie na drugi miesiąc :-)

Wysłane z mojego Samsunga Galaxy S7 Edge

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pełna wersja  skinomi będzie pasowała  do etui ringkle fusion? Mam zamiar kupić  tą wersję na przód i tył. Nie będę  tylko zakładał boków ze względu na etui.

dodana zawartość

Kupiłem dzisiaj skinomi  pierwsze wrażenie calkiem spoko, nie ma efektu gumy przy dotknieciu, zakłada się dość łatwo. Widać kilka niedoskonałość , ale mam nadzieję ,że do jutra wszystko sie wchłonie. Jednym słowem polecam. Dodam tylko , że mam wersje Full założone przód i tyl i nie koliduje z ringkle fusion.

Edytowane przez bongkox

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IDareKI

Swoją folię użytkuję prawie półtora tygodnia i jak dla mnie to szału ona nie robi, nie wiem czy znów zdecydowałbym się na wydanie takich pieniędzy tylko dlatego, że to jest sprowadzane z USA. Co prawda nie miałem jak dotąd innych folii, ale skinomi jest w dotyku gumowata, na świetle dziennym widać natomiast masę dziwnych kresek - nie wiem czy to są wgniecenia, czy też "wzorek" powstały z wyschniętego pod folią płynu od producenta. Wygląda to trochę, jakby "pognieciony" materiał pod folią i w świetle słonecznym przy niższych poziomach jasności ekranu wygląda po prostu ohydnie. Zamówiłem to tylko ze względu na zachwyty, że to jest "najlepsza folia dla s7 edge", ale skoro ta jest najlepsza, to chyba straszna bieda na rynku ochrony ekranów dla tego telefonu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    garob

Folia skinomi jest bardzo miękka więc prawdopodobnie to są po prostu miejsca, w których dotknąłeś paznokciem albo czymś podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    IDareKI

@garob to nie są miejsca dotknięte paznokciem, bo na całym ekranie jakby pod folia jest taka "pomarszczona" struktura i wygląda to jak ślad po wysychajacej wodzie. A wgniecenia to swoją drogą. Folia na pewno nie jest warta tego co musimy u nas za nią zapłacić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest właśnie efekt skórki pomarańczy, który występuje na każdej folii na s7 edge. Te folie muszą być bardzo miękkie żeby dobrze leżały, są takie trochę jakby silikonowe, i bardzo podatne na takie wgniecenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi