Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

RebelX

Czesc,

Aktualnie posiadam Play na karte i chce przejsc na cos innego, moje wymagania to:

1. Karta (preferowana) ew. abonament
    2. Internet jakies 10GB mysle styknie, FB i YT mogl by byc ew. nielimitowany ;)
    3. Nielimitowane SMS do wszystkich sieci
    4. Nie moze to byc Plus GSM ktore uwazam za zlodziejska siec
    5. Bardzo malo dzwonie a jak juz to krotko i zwiezle, jak juz to odbieram

Prosze o polecenie najtanszej oferty, co myslicie o Viking Mobile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

Sprawdź orange free na karte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matisi

1) Możesz skorzystać z oferty Mobile Vikings. Doładuj za pierwszym razem za 29 zł (oferta Standard, 15 GB, SMSy/MMSy i połączenia do Play bez limitu), a potem za 19 zł przedłużając pakiet internetu i SMSów/MMSów. Ze środków na koncie, które w obu ofertach zostają, możesz dokupić sobie paczki internetu (5 GB-19 zł, 10 GB-24 zł, 15 GB-29 zł). FB i Messenger nie pobiera danych z pakietu, jest za darmo (ale tylko aplikacje, bez rozmów na Messengerze).

Sieć ma świetny Helpdesk, bardzo szybko odpisują na e-maile czy na Messengerze. Tylko musisz mieć dobry zasięg Play.

2) W Orange Free na kartę najkorzystniej będzie załadować kartę za 100 zł, za co dostaniesz 50 GB i dodatkowe 10 zł. Ze środków na koncie aktywować nielimitowane SMSy za 10 zł miesięcznie.

3) W lajt mobile na kartę (zasięg Plusa) możesz kupić pakiet SMSy bez limitu za 8 zł oraz 10 GB za 10 zł. W sumie wychodzi 18 złotych miesięcznie.

Edytowane przez matisi
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Internet jeżeli chcesz dużo korzystać to na pewno odpada play i sieci które korzystają z nadajników gdyż na roamingu krajowym masz ogranieczenie 3 Mb/s download i 1 Mb/s upload także moim zdaniem to dyskwalifikuje wybór takiego operatora. Polecam tmobile 10 GB i same SMS nolimits i rozmowy za 25 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    INTseed

Możesz mi wyjaśnić czemu odpada 3Mb/s?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

On chce spokojnie i bez problemu raczej korzystać z yt a tam 10 Mb/s co najmniej żeby film fullhd załadował się od razu bez bufowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mobile viking 29zł SMSy rozmowy do wszystkich bez limitu i 15GB neta obecnie najlepsza oferta

dodana zawartość

ja na 2mb/s oglądam YT w HD. w Play będzie miec z 70% zasięg play więc będzie korzystać z play więc w 70 % nie będzie mieć ograniczenia do 3mb/s a te 30% to jak obejrzy w HD xD to przeżyje ja codziennie non stop żyję na 2mb/s i nie umieram.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Charles Rubiks

To ty a tutaj widać że gościowi zależy na internecie a nie pseudo moim zdaniem nie dla niego ta oferta. Ale napisałem o ograniczeniach więc niech sobie sam wybierze. Po za tym play nie ma jakoś szczególnie szybkiego netu i dobrej sieci widać po testach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RebelX

Juz wyjasniam.
    Internet w telefonie ma mi sluzyc tylko wtedy gdy jestem po za domem do przegladania poczty, internetu czy korzystania z nawigacji, ew. FB i YT.
    Na pewno nie zamierzam na nim ogladac dlugometrazowych filmow w super jakosci (w koncu to tylko maly ekran telefonu), od tego mam full TV w domu.

Predkosc neta ktora obecnie serwuje mi Play z wlaczona opcja 3G w iPhone zupelnie mnie zadowala, oplaty i pakiety juz mniej.

Mieszkam w centrum Wroclawia i raczej tylko po nim sie poruszam wiec problemow z infrastruktura nadajnikow raczej nie ma.

Co do wyboru operatora to po tym co mi napisaliscie najlepszymi wyborami jest Viking Mobile (mam ich siedzibe pod domem) lub Lajt Mobile (nigdy o tej sieci nie slyszalem).
    Porownujac obydwu operatrow Lajt wychodzi korzystniej niz Viking, dobrze mysle?
    Cos wiecej na temat tej sieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wosiu96

Rozważ tą ofertę :D Orange free na kartę, przechodzisz tam włączasz sobie RWK za 3 zł bodaj, ładujesz konto za 30 zł, gdzie za darmo dostajesz 10GB i te gigabajty przez to, że masz rwk również mają rok ważności konta, kupujesz sobie pakiet sms do wszystkich za 10 zł. Zostaje na następny miesiąc 20 zł i internet, którego nie zużyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi