Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fl031

Witajcie

Od dłuższego czasu myślę nad zmianą mojego 2,5 letniego One m8 na jakiś inny HTC do 1500zł. Upatrzyłem sobie 3 modele: HTC One m9, One a9 oraz One a9s. Najbardziej pasował mi m9 ale słyszałem że mocno się nagrzewa i dużo od mojego m8 się nie różni a tego designu mam już trochę dość. Telefonu głównie używam do przeglądania Facebooka, Instagrama, dużo oglądam filmów na youtube takie podstawowe rzeczy. W gry gram ale nie są to jakieś zaawansowane graficznie produkcje. Zdjęć dużo nie robię więc aparat wystarczy mi żeby był po prostu dobry. Więc jak widzicie głównie chciałbym się skupić na a9 i a9s. Który z nich byłby lepszy? Cena jest prawie taka sama więc na to nawet nie patrzę. Aha, w grę wchodzi tylko htc nic innego mnie nie interesuje :D

Pozdro! :)

Edytowane przez fl031

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiemar

a9 ma dobry aparat ale bardzo słabą baterię. a9s to jakiś mix: aparat z 820 i bateria 2300mAh, jedyny plus to 3gb ramu. htc m9 prime ma aparat z a9 i baterię 2800mAh. wersja standardowa m9 lubi się nagrzewać, większość uważa że aparat jest gorszy od tego z prime, w tym momencie dostaje androida 7.
    sam mam wersję prime i to mój pierwszy htc. osobiście wybrałbym wersję x9 lub 830, mają po 3gb ramu, aparaty główne takie same jak w a9 i prime, przedni gorszy w x9. niestety większość modeli jest na mediateku i prawdopodobnie nie dostanie androida 7.
    ewentualnie wstrzymaj się i poczekaj na x10

htc m9 prime

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Problem z przegrzewaniem w M9 został już dość dawno temu wyeliminowany, może zrobić się ciepły ale to dotyczy każdego telefonu. Aparat też wyraźnie poprawiono w aktualizacjach. Został stary wygląd, praktycznie identyczny jak w M8.

Albo wstrzymaj i poczekaj aż cena 10 na olx spadnie w okolice tych 1,5 tys. (zajmie to jeszcze parę miesięcy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fl031

@wiemar @penguino Dzięki za odpowiedzi ;) Chyba jeszcze poczekam aż 10 stanieje. Jak myślisz @penguino może to być styczeń , luty czy jeszcze później ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wiemar

dopiero jak wyjdzie m11.

htc m9 prime

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino
    8 godzin temu, fl031 napisał:

@wiemar @penguino Dzięki za odpowiedzi ;) Chyba jeszcze poczekam aż 10 stanieje. Jak myślisz @penguino może to być styczeń , luty czy jeszcze później ?

Raczej jeszcze nieco później, cena na olx dopiero teraz dochodzi do 2000zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi