Skocz do zawartości
rafalek78

[ROM][KJ3] CRRevolutionHD v3.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

cakp
    Dla mnie też najlepszy z testowanych. Używam z tematem miuibuntu i kernelem speedmod k2 -6.

Sent from my GT-I9100

czy mozesz podac link do tego tematu miuibuntu, nie moge znalezc na sieci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    czy mozesz podac link do tego tematu miuibuntu, nie moge znalezc na sieci

Masz w kuchni

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio mam dużo czasu, gdyż siedzę na bezrobociu, więc potestowałem większość najlepszych romów i kerneli dostępnych na XDA. I powiadam wam ludzie: to jeden z najlepszych romów na ten czas na nasz wspaniały telefon. Po wgraniu do niego najnowszego Speedmoda i lounchera z Epic 4G telefon śmiga ultrapłynnie. Kuchnia dołączona do romu daje wiele możliwości modyfikacji bez szukania, w tym dużo świetnych skórek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcę wgrać ten rom, ale nie rozumiem informacji "Make sure you have the latest Revolution Rom kitchen running in your phone".

Czy zanim go wgram to muszę wgrać jakiś inny, który będzie dla niego "bazą"?

Jestem aktualnie na stockowym KI4. Dopiero będę rootował sprzęt i chciałem od razu wgrać ten rom. Można tak? Odinem czy przez CWM?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Chcę wgrać ten rom, ale nie rozumiem informacji "Make sure you have the latest Revolution Rom kitchen running in your phone".

Czy zanim go wgram to muszę wgrać jakiś inny, który będzie dla niego "bazą"?

Jestem aktualnie na stockowym KI4. Dopiero będę rootował sprzęt i chciałem od razu wgrać ten rom. Można tak? Odinem czy przez CWM?

Wgrywaj przez CWM .

ROM rewelacyjny polecam !!. Zostawiam go na dłużej :).

Poprzez aplikację kuchni (zaimplementowana w ROM) możesz zmienić sporo rzeczy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i mogę od razu po zrootowaniu wgrać go na stocka?? nie muszę mieć nic instalowane wcześniej? żadnego innego custom romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak,możesz go wgrać od razu na stocka...tylko zrób sobie backup a przed flashem w recovery wipe data i wipe cache.

---------- Post dołączono o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Na stronie checkrom jest już wersja 2.0: Celogeek Media Download

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbuję zrobić tak jak mówisz, ale ten ROM jest w archiwum .zip. Co mam z nim zrobić? Jak zmieniłem końcówkę na .tar to też nie działa. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x