Skocz do zawartości
rafalek78

[ROM][KJ3] CRRevolutionHD v3.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mam problem a mianowice pobralem motyw z kuch po czym go zainstalowałem fon sie zresetował i juz nie wysta caly czas laduje tylko logo samsunga "S" i tak na okraglo co jest nie tak??

wyjmij baterię

włóż uruchom ponownie w trybie recowery

wipe dalvik i cache

i wgraj na nowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

jestem w tym wszystkim jeszcze świeŻy, ale czy naprawdę po nieudanym wgraniu paczki,programu, czegokolwiek pozostaje tylko wipe i wgrywanie systemu od nowa? czy nie ma na androidzie jakis terminali badz zaplecza w postaci programu gdzie z poziomu CWM gdzie mozna odinstalowac to co stworzylo problem?

kombinacja przyciskow mozemy uruchomic w trybie CWM ale co dalej? jesli samo wipe cache, wipe dalvik nie pomaga? a nie chcemy od nowa wgrywac systemu?

Ps. po testach criskello,wanamlite rom, pozostane na chwile przy tym podoba mi sie to ze tutaj mozna dopasowac pod siebie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po zainstalowaniu tego romu mam wrażenie że jak rozmawiam przez telefon to gorzej słyszę(trzaski w słuchawce).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Jak panowie bateria na tym romie?

Romik już na telefonie. Zapowiada się ciekawie.

Jakie themes, widets/appsy i kernel macie zamontowane na swoich SGS2 z KITCHENPro?

Edytowane przez rafcio2007

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp
    po zainstalowaniu tego romu mam wrażenie że jak rozmawiam przez telefon to gorzej słyszę(trzaski w słuchawce).

brak takich objawów u mnie

---------- Post dołączono o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------

Witam!

Jak panowie bateria na tym romie?

Romik już na telefonie. Zapowiada się ciekawie.

Jakie themes, widets/appsy i kernel macie zamontowane na swoich SGS2 z KITCHENPro?

z bateria nadal testy, jak cos to zmienie kernel na siyah 2.0

nie wszystko z kitchen dziala, z działu MISC zainstalowałem pomyślnie (tak mi sie wydaje gdyz brak komunikatów o błędach)"green circle battery mod" gdyz ten w Romie jest dla ludzi z lornetka na oczach, niestety nic sie nie zmieniło po uruchomieniu telefonu

Nie pokazało mi takze DSPmanager po zainstalowaniu.

nie pokazuje callrecorder przy połaczeniu

nie mam pojecia czemu, w trybie instalacji za szybko te literki leca bym doczytal wszystko

Edytowane przez cakp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurza stopa jak to wgrać? Ściągnąłem roma z linka z pierwszego posta, rozpakowałem i wrzuciłem na kartę i do telefonu. CWM nie widzi żadnego pliku z romem. Robię według tego:

1. Aby zrobić root'a będziesz potrzebował CF-Root(dzięki niemu będziesz miał od razu Clockwork mode recovery) :http://forum.android.com.pl/f168/15-...bb-cwm4-72235/

Pobierasz odpowiednią wersję,dla swojego softu: czyli jeżeli masz stockowy KE2 pobierasz CF-Root dla KE2Jak go wgrać jest w podanym linku.

2. Aby wgrać custom rom przez CWM,wrzucasz pobrany rom do pamięci telefonu(do samej pamięci,a nie do jakiegoś folderu).Następnie wchodzisz do recovery przez kombinację klawiszy: POWER+HOME+VolUp.

Przechodzisz do install zip from sdcard,zatwierdzasz przyciskiem HOME

Przechodzisz do choose zip from sdcard,zatwierdzasz,wskazujesz pobrany ROM i zatwierdzasz go znowu HOME.

Telefon instaluje rom,a Ty cierpliwie czekasz.Po zakończeniu wybierasz Reboot system now.

Rom po raz pierwszy się uruchamia-może to potrwać kilka,do 10 minut.

Jak już telefon się uruchomi możesz cieszyć się swoim custom romem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cakp

1.sciagasz (nie rozpakowujesz)

2. wrzucasz na sdcard

3. uruchamiasz w telefonie CWM-(masz to w aplikacjach), wybierasz tryb clockworkmod-tel sie restartuje

4. wybierasz install zip from sdcard, wyszukujesz romu i zatwierdzasz (poruszasz sie przyciskami glosnosci)

ps. zadne aplikacje z kuchni nie instaluja sie u mnie z poziomu kitchen, pobiera, pyta o install, zatwierdzam, uruchamia sie ponownie i niestety jakbym wcale nie zainstalowal. Spróbowalem z innej strony poprzez CWM z poziomu clockwordmod przed uruchomieniem systemu i dziala o dziwo wszystko co pobral. Wolalbym z poziomu kitchen niz wyszukiwac w trybie recovery. czy u was tez tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ps. zadne aplikacje z kuchni nie instaluja sie u mnie z poziomu kitchen, pobiera, pyta o install, zatwierdzam, uruchamia sie ponownie i niestety jakbym wcale nie zainstalowal. Spróbowalem z innej strony poprzez CWM z poziomu clockwordmod przed uruchomieniem systemu i dziala o dziwo wszystko co pobral. Wolalbym z poziomu kitchen niz wyszukiwac w trybie recovery. czy u was tez tak jest?

u mnie przez instalacje Kitchen wszystko jest ok tylko przy restarcie po wgraniu, tel się zawiesza na logo "S" ale wystarczy wyłączyć tel i włączyć jeszcze raz.

Nie wiem czemu tak jest.

Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajny romik właśnie jestem po instalacji, śmiga fajnie. Jedynie co zauważyłem to nie mam w widgetach "żółtej karteczki" która była przydatną aplikacją. Nie wiecie gdzie to znaleść ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x