Skocz do zawartości
rafalek78

[ROM][KJ3] CRRevolutionHD v3.1.1

Rekomendowane odpowiedzi

Rogi

Może będę musiał zrobić na czysto. Sprawdzę później.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma chyba żadnego custom romu, na którym nie cięłoby mi się video podczas nagrywania ://

Kiedy kamera próbuję złapać ostrość ( a robi to bez przerwy ) nagranie klatkuje się jak diabli ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie ma chyba żadnego custom romu, na którym nie cięłoby mi się video podczas nagrywania ://

Kiedy kamera próbuję złapać ostrość ( a robi to bez przerwy ) nagranie klatkuje się jak diabli ...

To może nie jest to wina romu tylko Twojego telefonu bo ja nie zauważyłem żadnych niepokojących sytuacji użytkowując kamerę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

popieram procz wkurzajacej pracy autofocusa nagrywanie video 720p i 1080p chodzi bezproblemowo, obecnie dzialam na romie omega ale wracam to tego romu gdyz cos na omega S2 przymula i mam problem z polaczeniem sie sluchawki BT z telem, wywala bald aplikacji i zamyka ;( tutaj mialem wsio ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spróbuj zainstalowac karnel SiyahKernel v2.4 byc moze pomoze, ale ostrzegam ze rekordow w dlugiej pracy na baterii na tym karenlu nie bedziesz posiadal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emarcin
    spróbuj zainstalowac karnel SiyahKernel v2.4 byc moze pomoze, ale ostrzegam ze rekordow w dlugiej pracy na baterii na tym karenlu nie bedziesz posiadal

No co ty gadasz? Jak

dla mnie i zapewne nie tylko najlepszy pod względem wydajności baterii kernel.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niestety musialem zrezygnowac z tej wersji 2.4. Bateria na tej wersji to porażka, nie to ze jakies male spadki ale poprostu tragedia,.bateria przez 6 godzin spadla o ponad 40% gdzie tel. byl caly czas w kieszeni kurtki i nikt go nie dotykal. dla porownania w takich samych warunkach i przez ten sam czas na wersji 2.2i bateria spada o 1-2% i do tej wersji tez wrocilem. SiyahKernel v2.2i wciaz jest nie pokonany jezli chodzi o stosunek wydajnosc- a wytrzymalosc na baterii gdzie aplikacja Sixaxis Controller jest wspierana przez karnel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

40% w 6 godzin nieużywania to nie jest normalne.

Wyczyść dalvik cache. Sprawdź w ustawieniach systemu co ci tak mocno baterię obciąża. Jeszcze lepszym narzędziem jest BetterBatteryStats.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    duchu

Mam 2.4.2 i faktycznie musze powiedziec ze cos kiepsko z ta bateria. Aktualnie jestem zagranica, wiec mam wlaczony tryb online i tylko wifi wlaczone. Po 15h zostalo mi 30% baterii. Co by bylo gdybym mial normalnie uzytkowany telefon ? Wydaje mi sie ze podwzgledem baterii najlepszy byl 2.2 i wracam do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shogo23

WitaM!

sciagnalem z kuchni phone mode+recording zainstalowalo ale nic nie widze aby jakas rozmowa sie nagrala lub aktywujacy nagrywanie przycisk nic nie ma, sprawdzaliscie to moze ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x