Skocz do zawartości
patryk110999

HTC One M7 Padł soft.

Rekomendowane odpowiedzi

witam , mam problem a mianowicie chodzi o to , że uwaliłem swojego HTC ONE M7 . Rootowałem telefon kierując sie krok po kroku pewnym poradnikiem , wszystko wyszło okej , telefon się zrestaretował po władowaniu i nagle wyskoczył komuniakc że supersu ma jakiś problem i został zatrzymany , przeczytałem komentarze na forum i tak jak pisali ludzie wgralem najnowszą wersie supersu poprzez recovery . i od tamtej pory telefon stanął na logo htc .. komuputer nie widzi telefonu tylko w opcji fastboota .. nie mam możliwości wgrania romu na telefon , gdyż komputer go nie widzi (tylko fastboot) a nie posiada wejścia na kartę pamięci..Próbowałem też innego sposobu a mianowicie zgrałem pobrany rom na pendrive i podczepiłem go do telefonu , lecz podczas instalacji przez recovery wyskakuje błąd .. PROSZĘ O POMOC ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

W twrp recovery jest manager plików nie wykrywa pamięci w pc ?Adb sideload próbowałeś?Wrzuć stock'a ruu przez fastboot.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"W twrp recovery jest manager plików nie wykrywa pamięci w pc ?" - czyli , że musze podłączyć telefon pod komputer i wejsć w twrp i będę mógł zainstalować room z pamięci komputera?? proszę o pomoc krok po kroku , jeżeli jest taka możliwosć .. pilne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Wejdź w recovery.Podłącz tel i jest opcja manager plików czy coś takiego.Jak wykryje ci pc tel skopiuj plik z jakimś romem i zainstaluje przez recovery.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem identyczny problem, też padł soft po aktualizacji supersu. Próby instalacji softu przez adb sideload lub cokolwiek innego kończyły się nie powodzeniem. Rozwiązaniem była instalacja identycznego ruu( ruu w formacie exe, te w formacie zip, nie chciały się zainstalować) jakie miałem wcześniej(telefon z orange, ruu praktycznie nie do zdobycia), po tym telefon ożył i działa do dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi