Skocz do zawartości
Seiko

Odblokowanie bootloadera oraz wgrywanie ROOT/TWRP

Rekomendowane odpowiedzi

qbic7

@UP

Upewnij się że jesteś na pewno w dobrym trybie. Czy aby nie wszedłeś do "download mode".

Edytowane przez qbic7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz dokładniej?  Robilem wszystko jak w poradniku 

dodana zawartość

Nie wiem czy ma to znaczenie ale telefon z UK,  Vodaphone.  Wgrany stock.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qbic7

Telefon z UK ... Masz wersje H850 mam nadzieje?

Na pewno nie masz juz odblokowanego bootloadera ?

Edytowane przez qbic7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak h850,  powiedz mi jak sprawdzić to Ci powiem czy nie jest odblokowany bo bo przez wiersz poleceń tez nie pokazuje. Pokazuje mi się tylko ta informacja przy włączaniu telefonu tak jakby był odblokowany po 1 próbie.  Twrp się wygrywa ale ale nie da się go odpalić włączając telefon z vol up + power.  Juz nie mam pomysłu gdzie to ugryźć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
qbic7

Do twrp wchodzi się poprzez "Vol down + power" po pokazaniu się loga LG puszczasz "power" wciąż trzymając "vol down" i naciskasz je ponownie (tylko naciskasz, nie trzymasz już). Po uruchomieniu pojawi się ekran z "Factory reset" naciskasz na YES, ponownie pokaże się ekran z "Factory reset" ponownie naciskasz na YES i powinien wejść do TWRP. Nie wiem jak się zachowa jeśli nie masz wgranego TWRP. Nie wiem czy nie wyczyści wtedy pamięci wewnętrznej, Więc lepiej jakbyś miał backup swoich danych.

Co do bootloadera, to jeśli jest odblokowany to po włączeniu G5 zaraz po pokazaniu się loga LG wyświetli się ekran z żółtym trójkątem z wykrzyknikiem w środku oraz napis poniżej "your devices software can't be checked for corruption".

Edytowane przez qbic7
Błędy,błędy i jeszcze raz błędy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli nie ma wgranego twrp to pójdzie hard reset.

Wgrać twrp plus root to 2-3min :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie jeśli zrobiłem nowy post który juz jest na forum to z gory przepraszam za zaśmiecanie...

Borykam się z problemem zrobienia roota na lg g5 h850 nie działa umnie guzik zasilania i po odblokowaniu bl i wgraniu twrp nie mogę wejść w trym recovery próbowałem przez fastboota ale wywalają mi błędy i telefon zostaje tak jak byl .a jak wlorze baterie to tel die uruchamia samoistnie próbowałem tez trzymać vol- i wsadzić baterie lecz to nic nie daje..."Ale jak była by możliwość zrobienia roota bez recovery,, to by wszystko było ok bo w recovery wejdę przez aplikacje flash wgram twrp i zrestartuje z poziomu aplikacji...bardzo proszę o pomoc !!!!!!!

Edytowane przez lasica
Przyklejona treść z prawie identycznego postu w niewłaściwym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi