Skocz do zawartości
Asia Sysiak

lg g3 problem z dotykiem i wyswietlaczem - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

hitman12

Wygląd na to że padł digitizer.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lami Opcja z papierkiem działa, ale niestety wcześniej był mój tel w serwisie i popsuli co innego, twierdząc jednocześnie, że tel ma płytę główną do wymiany. Teraz czy reset czy uruchomienie, ty tylko z podpiętym zasilaniem. Telefonik działa sam normalnie, ale uruchamia się tylko doz ładowaniem :/. Ale Wielkie dzięki za rozwiązanie problemu z ekranem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem niestety pechowym uzytkownikiem G3. Otoz znowu strzeli mi ekran po wymianie calego panelu przedniego(tj. ekran z dotykiem i ramka z tego samego powodu) . Zdecydowalem sie na wymiane panelu dotykowego ktory w sumie juz jest w drodze do mnie. Taka operacje w sumie bede przeprowadzal pierwszy raz. I tutaj pytanie z mojej strony. Wymiane bede chcial przeprowadzic w pracy gdzie mam staly dostep do nagrzewicy powietrznej (jesli jest to wazne to jest to model ATTEN 850D). Jakiej temperatury uzyc do rozgrzania kleju? Czy dawac podmuch powietrza i jak intesywnie nagrzewac krawedzie dotyku? Z gory dziekuje za zainteresowanie tematem i pozdrawiam. 

Edytowane przez krzychy
    Usunięty prefix.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie jest tak w G3 ,że ekran wklejony jest w dotyk po całości a nie tylko na brzegach?

tu masz filmik :

Edytowane przez Alan Lg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byku

Witam. Ostatnio upadł mi mój lg g3 i niestety pękła szybka. Wyświetlacz jest sprawny, ale niestety dotyk raz działa a raz nie. Czy wymiana digitizera wystarczy, a jak tak to ile może kosztować taka usługa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz na powyższym filmie jak wygląda rozdzielenie LCD od digitizera. Gdybym miał to robić dla siebie, kupiłbym komplet montażowy na Allegro. Patrzyłem... Koszt coś koło 250pln.

Wysłano z LG K10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekran z dotykiem i całym frontem 350-400 zł kosztuje. Te rozklejanie to gra nie warta świeczki. Nie uda ci się to kasa w błoto a ryzyko niepowodzenia spore.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem z g3. a mianowicie padł dotyk przynajmniej wszystko na to wskazywało. zamówiłem wiec kompletną ramkę z ekranem i dotykiem żeby nie przyklejać. i co po wpięciu komunikat na ekranie ze ekran prawdopodobnie nie działa. Jakieś pomysły co może być nie tak? felerny ekran dostałem?

Spoiler

DSC_0050.JPG

Edytowane przez krzychy
    Proszę stosować się do regulaminu i grafiki oraz zdjęcia umieszczać w spoiler tag. http://forum.android.com.pl/topic/228801-dodawanie-grafiki-zdjęciowej-w-spoiler/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nazim

Witam ma LG G3 w którym pękł ekran i przez to dotyk nie funkcjonuje tak jak powinien.

Dlatego mam pytanie czy te wszystkie digitizery na allegro pasowałby by do niego, np. zamówiłbym jeden i zaniósł go z do serwisu z celem zamontowania go, czy raczej bardziej bezpieczniej zanieść telefon od razu to komisu i sami to zrobią ?

Pozdrawiam Dominik

Spoiler

14858550_1323573184350020_740506215_o.jpg

Spoiler

14859581_1323573331016672_1630112695_o.jpg

Edytowane przez bartekc00
    obowiązkowe tagi spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Lepiej niech serwis sam sprowadzi bo jak cos nie bedzie dzialac to i tak jeszcze raz wydasz a inaczej to serwis bedzie sie bujal bo oddajesz i ma dzialac.
    PS. Samo szklo i digitizer trzeba rozerwac na calej powierzchni...to nie prosta sprawa jak ktos tego nie robil to zniszczy ekran.

Wysłane z mojego LG-D855

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi