Skocz do zawartości
Asia Sysiak

lg g3 problem z dotykiem i wyswietlaczem - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

krzychy

@Szymon Miazek

W tym temacie powinieneś znaleźć pomoc dotyczącą ekranu. 

Co do karty sim poczytaj proszę ten temat :
    http://forum.android.com.pl/topic/214461-lg-g3-telefon-nie-widzi-karty-sim-temat-zbiorczy/

Na przyszłość zakładając temat, pisz o jednym problemie w jednym temacie. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teq

Witam! Mam problem z swoim LG G3, mianowicie nie działa mi dotyk w jednym miejscu, dokładnie na literze "t" na klawiaturze emoji a na klawiaturze LG jest to literka "t" i wyżej cyfra "5". Gdy rysuje w jakimś programie to rysowanie w tych miejscach jest przerywane. Wiecie co to może być? Restarty telefonu etc. nie pomagają.

#Edit. 

Mój ekran w jednym rogu lekko odstaje od ramki(jest tak z 2 miesiace, nie było z tym problemów). z telefonem jest coraz gorzej, czasami mu przechodzi, a jak docisne szybke na dole(nie na ekranie) to ekran wariuje, "wciska" co popadnie, sam blokuje, sam lajkuje posty na fejsbuku, pisze smsy :fuuu:

Edytowane przez teq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@teq martwy punkt. Dotyk do wymiany. Jak masz gwarancję to się nie zastanawiaj tylko ślij. Ewentualnie można jeszcze wgrać system zrobić hr i jeżeli dalej to samo to mamy pewność że padł dotyk w tym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teq

@Araa teraz jakby martwy punkt się naprawił, tylko problem już leży w całym ekranie. Jak docisne mocniej tam gdzie ekran odstaje to wszystko szaleje, wciska się co popadnie przez jakiś czas, ewidentnie jest to uszkodzenie mechaniczne. Ekran się po prostu odkleił od ramki i dotyk szaleje. Na szczęście mam gwarancje, wgrywam stocka żeby orange nic nie wykrył i w weekend zanosze do salonu. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@teq tylko nie do salonu. Zamów kuriera ze strony LG i on odbierze od ciebie telefon. Tak samo przywiezie Ci do domu. Jest to bezpłatna usługa, a na pewno zaoszczędzi i czasu, i nerwów. Omijaj salony szerokim łukiem. Też mam tel z Orange i tylko kurierem wysyłam. Już w sumie 2 razy był.

★ XenonHD ★

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teq

@Araa czyli potrzebuje tylko pudełka, telefonu i karte gwarancyjną? i umowa z orange nie jest na mnie, czy to nie będzie problemem? Umowa jest na mojego tate a ja mieszkam 200km dalej, więc to będzie problematyczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

Nie, ważne by był dowód zakupu, karta gwarancyjna i telefon. Nie będzie problemu.

★ XenonHD ★

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asharah

Nie chcę siać paniki ale na gwarancji nie wiem czy ci to naprawią bo sam piszesz, że "ekran odchodzi". Jeśli znajdą najmniejszą przesłankę, że twlwfon upadł (np porysowany róg) to to odrzucą.
    Wyjście jest z tego w rękojmii ale masz problem bo przyznajesz, że wiedziałeś o wadzie telefonu i nie zgłosiłeś tego a rękojmia działa na wszelkie wady "niezwłocznie po zauważeniu".
    Zatem możesz próbować załatwić to gwarancyjnie a jak nie przejdzie to rękojmia, ze wskazaniem czasu teraźniejszego.

Wytapane z S7 EDGE gold

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    teq

Zgłosze że mam w ekranie martwy punkt dotykowy. Ekran lekko się odkleił, naprawde trzeba mieć dobre oko żeby to zauważyć. Mam nadzieje, że się wszystko uda, dam znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi