Skocz do zawartości
Asia Sysiak

lg g3 problem z dotykiem i wyswietlaczem - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

xochkarol

Cześć

Przedwczoraj zauważyłem u siebie niepokojące zjawisko dotyczące wyświetlacza, a mianowicie widoczne górne podświetlenie ekranu. Jest to taki pasek LED'owy, który zdecydowanie wyróżnia się spośród reszty ekranu swoją jasnością. Widać go przy niewielkim kącie nachylenia. Telefon mam od 30 stycznia 2015 roku i dopiero teraz to zauważyłem, więc musi być to "świeża" sprawa. Ekran nigdy nie był wymieniany. Co radzicie? Czy ktoś miał podobny problem? Czy jest to normalne zjawisko, a ja dopiero po prawie 2 latach to zobaczyłem?? 

Dziękuję za wszelkie rady i pomoc. 

Pozdrawiam

Edytowane przez Kelan99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pr3tor

Witam.. Nie będę się długo rozpisywał. po prostu wrzuce link do filmiku telefonu lg g3 z takim samym problemem. Oceńcie co to może być?

Spoiler

Edytowane przez SarpedoneS
    zdjęcia i video na forum umieszczamy zgodnie z regulaminem w tagu spoiler, pamiętaj o tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

mi to wyglada na rozpieta tasme ekranu albo uszkozony uklad na lcd od upadku.

Wysłane z mojego SM-G920F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dość niefortunnie upadł mi telefon ekranem w dół. Połowa dotyku mi nie działa i teraz pytanie czy samemu mogę sobie ja wymienić, czy to na pewno szybka, i czy dostane od Państwa przykładowy link co kupić żeby to działało

Edytowane przez mobopx
    Doprecyzowanie tytułu - proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musiałbyś kupić digitizer za ok. 300zł i rozkręcić telefon na części. Ja bym wysłał go na serwis za kilka stówek żeby fachowiec go wymienił :/

Wpisz na Youtubie  ,,Wymiana digitizera LG G3"

Edytowane przez SarpedoneS
    3.1. Nie krzyczymy (nie piszemy wielkimi literami).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drakor

Witam

Mam problem z lg g3, kupiłem go Uszkodzonego, telefon normalnie się włącza ale ekran nic nie pokazuje. Wymieniłem lcd i z początku było ok ale potem ekran zaczął migac i gasnac, a teraz jest znowu to samo czy uszkodzona jest płyta główna czy lcd, dodam że lcd kupiłem używany z demontażu. Miał ktoś już taki problem? Jak go rozwiązać? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djzaq

Prawdopodobnie układ graficzny to samo miała dziewczyna ale oddała na gwarancję do play ani nie upadł nic po prostu sam z siebie robiła dużo zdjęć od rana i nagle ekran miga lub czaro biały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wpisz w googlach g3 screen flickering i zobaczysz rozne poradniki na yt i na xda.

Bardzo powszechny problem podobno wlasnie sie też tym zainteresowałem bo dokładnie wczoraj mi się zaczęło dziać to samo. Próbuję wlasnie docisnąć czymś procesor hehe.

Spoiler

Edytowane przez dszymek
    Spojler
    • Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu w moim telefonie LG G3 jest taki problem że nie mogę go odblokować ani przez dotknięcie go dwa razy w wyświetlacz ani przez naciśnięcie włącznika/wyłącznika.Nie wiem czym to jest spowodowane czasem nawet muszę wyjąć i włożyć baterię żeby uruchomić go na nowo i coś na nim robić lub podłączyć na sekundę do ładowarki.Proszę o pomoc.

Edytowane przez lukasz2511
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Po każdym full wipe telefon kilka dni działa dobrze. Potem zaczyna się zawieszać, tzn. w pewnym momencie "zamarza" na kilka minut (wtedy nie działa dotyk - jedynie tylne przyciski), po czym się odwiesza. Pomaga znów full wipe lub zmiana oprogramowania, jest parę dni spokoju i znów to samo.

Płyta główna padnięta?

Edytowane przez Levider

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi