Skocz do zawartości
Asia Sysiak

lg g3 problem z dotykiem i wyswietlaczem - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

marcinb24

Kosc pamieci pada. W dobrym serwisie elektroniczym wymienia sama kosc a serwis lg tylko plyte glowna.

Wysłane z mojego SM-G920F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Djgoo

witam was, nie wiem dokładnie od kiedy problem się zaczą być może od aktualizacji na 6.0 mam brand z play wer.opr V30b-260-06 

ekran dot. po prostu raz działa, a raz nie reaguję, problem pojawia się po wygaszeniu, wybudzi się przyciskiem manualnym ale ekran nie działa 

po kilkudziesięciu przesuwaniach palcem czasem zaskoczy , a czasem bywa ze nie wybudzi sie nawet klikajac on/of w tedy muszę baterie odłączyć 

ekran był wymieniany cały po upadku, ale przed wymianą było to samo wiec wykluczam wadę wyświetlacza, 

jedyne co do tej pory próbowałem to , opcje napraw błędy aktualizacji z programu PC suite 

proszę o pomoc bo coraz bardziej mnie to irytuje ;/ jezeli w gre w chodzi wgranię jakiegoś nowego softa porszę o instrukcję 

lub jakiś link . z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

od dwóch dni mam problem ze swoim G3. Dwa dni temu robiąc coś, telefon się zawiesił - ekran wciąż działał lecz nie było reakcji na dotyk. Po dwukrotnym wciśnięciu przycisku POWER, telefon pokazał wygaszacz ekranu, lecz wciąż bez reakcji na dotyk. Najpierw wyjecie i włożenie baterii, później hard reset nie pomogły...

Telefon czasem przez chwile działa normalnie, żeby za moment przestać reagować na dotyk. Po zablokowaniu i odblokowaniu znów ten sam scenariusz (pod warunkiem ze w ogóle da się odblokować bo czasem brak reakcji po przeciągnięciu palcem)

Telefon nie upadł ostatnio, generalnie nie miałem do tej pory z nim problemów. Nigdzie nie znalazłem podobnych objawów na forum stąd proszę was o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez damian1991154

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, dzisiaj przejechałem autem po moim G3 :D Telefon działa, bo był w obudowie slimarmour i miał szkło hartowane. Jednak cała szybka poszła w drobny mak. Jak stwierdzić czy tylko szybka, ale czy również dotyk oberwał? Na rogach gdzie szkło nie jest rozbite dotyk działa normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z moim g3. Początkowo miewałem problem z odblokowaniem przez dotknięcie ekranu, potem z wysuwaniem górnej belki powiadomień. Początkowo dotyk działał przy samej krawędzi u góry, ok 3mm niżej była przerwa, teraz nie działa ok. 0.6cm od góry. Poza tym w upalny dzień miałem problem niemal na całym ekranie (odblokowywał się dopiero po kilkunastu próbach). Wieczorem wrócił do niedziałającego dotyku u góry ekranu. Gdzie powód, dotyk padł, czy płyta główna? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Szakal1979 Możesz spróbować wgrać soft na nowo. A czy to płyta czy dotyk to tylko serwis Ci powie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lysolus Myślisz, że może pomóc wgranie softu? Spróbuję, choć nowy telefon już w drodze, ale ten mam komu dać w razie czego. Obawiam się jednak, że to sprzętowy problem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@Szakal1979 Nic Cię to nie kosztuje a może naprawić problem. Jeśli masz jakieś ważne dane to pamiętaj żeby je zgrać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lysolus Proszę Cię, co trzeba jest zsynchronizowane, na resztę wyjechane ?. Zresztą lg g3 już poszedł w odstawkę, sprawdzę na pewno, ale na razie nie mam go przy sobie. Dam znać co wyszło dla potomności. 

Wgranie softu od nowa nic nie dało, problem dalej występuje. Już się poddałem. 

Edytowane przez Szakal1979
    Sprawdzony soft.
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak sie okazało teraz pobawiłem sie z telefonem i telefon łapie bootloopa ekran czarny ale gdy świece po ekranie mocną latarką to widać obraz po prostu jest brak podświetlenia co byście obstawiali coś na płycie czy podświetlenie matrycy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi