Skocz do zawartości
Asia Sysiak

lg g3 problem z dotykiem i wyswietlaczem - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Lysolus

@reggae.danek Taśma, diody podświetlenia, albo coś na płycie. Nie da się określić, a nawet gdybym miał zgadywać to dałbym po 33,(3)% na każdą z opcji. Nikt nie jest jasnowidzem ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, Lysolus napisał:

@reggae.danek Taśma, diody podświetlenia, albo coś na płycie. Nie da się określić, a nawet gdybym miał zgadywać to dałbym po 33,(3)% na każdą z opcji. Nikt nie jest jasnowidzem ;) 

masz jakiś pomysł co można pokombinować telefon i leży próbowałem już wiele rzeczy między innymi wygrzewanie w piekarniku podgrzewanie gorącym powietrzem ;p 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@reggae.danek Nie wiem dokładnie jak jest skonstruowany G3 jeśli chodzi o bebechy, ale zawsze możesz go rozebrać i złożyć z powrotem upewniając się, że wszystko dobrze podłączyłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kubax

Witam

Mam problem z niedawno zakupionym LG G3. Pierwsze dni po zakupie bez problemu, ogólne działanie telefonu jak bajka :D Problem pojawił się wczoraj rano, podczas normalnego użytkowania telefon zaczął niemiłosiernie mulić aż w końcu zawiesił się na tyle że pomógł jedynie restart i tu znów problem telefon wpadł w bootloopa, ostatecznie udało mu się uruchomić lecz telefon dziwnie się zachowuje pod mocnym obciążeniem przestaje działać dotyk, dopiero odczekanie chwili lub kilkukrotne zablokowanie/odblokowanie pomaga. Próbowałem zmiany softu ale było jeszcze gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik

Pada płyta główna

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie,klej, wygrzej z obu stron szuszarką 2000w około 10 minut, chipy i fon jak nowy i zmodyfikuj chłodzenie

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie,

Od dwóch tygodni mam problem ze swoim LG G3 który co chwile sie zawiesza i nie reaguje na dotyk jedynie na przycisk z tyły POWER ale tez po jakims czasie.

Po wygasnieciu ekranu wraca budzi sie ale na krótki czas i znów sie zawiesza, czasami potrafi dłuzej pracowac bez zawieszenie ale na przyklad wlaczeniu aparatu za kazdym razem sie zawiesza.

Bylem w nieautoryzowanym serwisie telefonów komórkowych to serwisant wskazał na "zimne luty" a wiec problemy z płyta głowna to byla diagnoza na podstawie mojego opisu.

Od dłuzszego czasu mam równiez problem z odczytem karty SIM po restarcie telefonu gdzie karta SIM zostaje wykryta dopiero po kilku restartach i docisnieciu karty SIM.

Czy ktos miał podobne problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

naprawa domowa ww poscie ale musisz poprawić potem chłodzenie i najlepiej zbić zegary bo ten cpu znowu padnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kubax

Wygrzewanie płyty pomogło ale nie na długo (minęło  jakieś 24h od grzania) Jutro znów spróbuję, co do chłodzenia to wystarczyło przesmarować pastą termoprzewodzącą w miejscu styku z ekranem co znacząco pomogło zbić temperatury więc warto ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bo wygrzac trzeba umieć 10 minut najlepiej o jak najniżej trzymac, ja wygrzałem zapalniczka i trzymie juz pół roku. pasta nie nadaje sie, jest za duża luka, termopad albo sreberko lub blacha aluminium 0,5mm i zbić musisz zegary, nie mogą pracowac na 2,5ghz, max 2ghz czaisz. tam gdzie aparat to jest EMMC odpowiedzialny za boot telefonu całego, tam pod ta osłona dac trzeba sreberko a nie pasty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi