Skocz do zawartości
Adam Gajewski

Problem z Blokadą Ekranu, brak efektu odbicia - Galaxy S5

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung Galaxy S5 G900F. Android 4.4.2 wytłumaczy mi ktoś czemu znikł mi efekt odblokowania- efekt odbicia? .Podejrzewam że jest to spowodowane zainstalowaniem i usunięciem apek 2,3,4 z załącznika nr 3 przez mojego młodszego kuzyna :( Od siebie dodam że dla mnie Samsung bez tego efektu to nie samsung i nie ukrywam ze zależy mi na tym.Czy konieczne jest przywracanie do fabrycznych i czy to pomorze oczywiście TouchWiz był wyczyszczony oraz Multimedia UI też telefon paro krotnie uruchamiany ponownie oraz wyciągana bateria i nic 0 skutku (Telefon był normalnie z androidem 6.0 ale ja wróciłem do 4.4.2 gdyż nie przemawia do mnie ten biały interfejs)

Czekam na waszą pomoc Koledzy :) Pozdrawiam Adam.

00001.jpg

00002.jpg

000003.png

000004.jpg

Edytowane przez mobopx
    Doprecyzowanie tytułu - proszę się z nim zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem z tym, ze u mnie wystąpiło to na Androidzie 6.0 CPK1.

Ja żadnej z powyższych aplikacji nigdy nie miałem. Czy może być tak, że jakaś inna aplikacja blokuje tą funkcję? 

Adam, nie instalowałeś może kiedyś aplikacji od Samunga o nazwie "Good Lock"? Wydaje mi się, że właśnie po zainstalowaniu i odinstalowaniu tej apli efekt odblokowania ekranu został zablokowany. Tylko jak to teraz przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi