Skocz do zawartości
Aleksandra

OnePlus 3T - Folia/szkło na ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Fredx

@Budus Ile czasu ją masz i jak z poślizgiem? Nie działo się z nią nic podczas użytkowania co nie powinno się dziać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matir1

Obecnie posiadam fixableglass od 3mk po ok 0,5cm po bokach jest odsłonięty ekran. Jest coś bardziej sztywne od fixableglass i przykrywa większą część ekranu oraz nie posiada odstajacych krawędzi? 

Edytowane przez matir1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qualin

0,5 cm ? 5 mm? Przecież to tragedia jakas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budus
    16 godzin temu, Fredx napisał:

@Budus Ile czasu ją masz i jak z poślizgiem? Nie działo się z nią nic podczas użytkowania co nie powinno się dziać?

będzie 3 miesiąc.

telefon fajnie leży w ręce a i palce dobrze ślizgają się po ekranie. nie widać też za bardzo odcisków.

przy wyciąganiu z kieszeni musiałem jakoś zahaczyć i w jednym miejscu lekko się odklejała - ale w punkcie wymienili na nową ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, najzwyklejsza i najtańsza folia, żeby ekran się nie rysował. Ta od 3mk się sprawdzi? Albo macie jakąś na cały ekran, nie po 20 mm od boków?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Budus

polecam 3mk - tylko folię a nie szkło

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oryginalna folia na ekranie jest dobrze naklejona, obejmuje cały ekran? nie odkleja się? nie ma pęcherzyków powietrza?

Zastanawiam się czy zamówić od razu z glass protector czy folia producenta w zupełności wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DDragon

Ładnie się trzyma i przynajmniej u mnie nie ma pęcherzyków ale czy dobrze chroni to inna sprawa. Jest dość podatna na rysy i nawet przy moim ostrożnym użytkowaniu widać już conieco a na dodatek przesuwanie palcem jest według mnie lepsze na normalnej folii ochronnej lub szkle/ekranie czystym, ale z racji braku odpowiednika o tak dużym zakresie ochrony na razie zostaję przy folii producenta choć w zapasie mam szkło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Folia fabryczna na starcie ma kiepski slizg, jak sie wypalcuje jest normalnie. Ale moim zdaniem palcuje sie niemilosiernie. Flexible glass od 3mk zdecydowanie mniej sie.palcowalo.

U mnie folia przykrywa ekran do miejsca jego zaokraglenia...i widac dookola folii jakis 1mm szerokosci gdzie nie przylega do ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyszło mi dziś szkło z Ali. Mogłoby w sumie być gdyby nie taka plama na środku ekranu, taki refleks. Jak wylany olej albo paliwo na mokry asfalt. Tragedia... Da się to jakoś usunąć? Próbowałem suszarką to rozgrzać i dalej nic

dodana zawartość

Po prostu klej jest tylko na ramkach a cały środek nie dolega do ekranu, nie wiem kto taki mądry to wymyślił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi