Skocz do zawartości
Raciborski

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela itp. PISZ TUTAJ

Rekomendowane odpowiedzi

kuban możesz jaśniej jak z oprogr. LG a jak przez abd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj Full Wipe przez VOL Down + Power jak nie pomoże to ponowny flash. Dobrze że możesz wejsc do trybu Download wiec jest pewność że nie ucegliłeś telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

udało się przez Flash Tool ale na innym laptopie z win xp, na moim coś nie tak z win 7 , a tak w ogóle to ciekawe czy komuś udało się zmienić rozmiar belki , niech napisze jak i czym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Tak, mi.

Spójrz wdział o bateriach na mój ostatni post, a używam modu, który wrzuciłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem po wgraniu tej belki mam bootloopa i cos nie moge wejsc w download mod, do recovery mam dostep po właczeniu czasem po logu operatora wysakkuje jakis komunikat na sekundkke cos z nfc czy cos ciezko dostrzec bo zaraz wyrzuca do loga. jest jakis ratunek ? Dodam ze wersja 32 gb

EDIT: w download mod moge wejsc ktos tam wyzej zle podal ze wywołuje sie go przez wcisniecie vol + i vol- trzeba wcisnac sam +. w kazdym razie wersja romu na 32 gb rozni sie koncowka w 16 jest D80210A natomiast w 32 jest D80210B.NIgdzie nie moge znalezc tej drugiej dlatego spróbuje przez awaryjne odzyskiwanie oprogramowania

Edytowane przez radzio10c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kuban

Możesz pobrać A, potem zaktualizować do B z poziomu telefonu.

Zamknę temat bo widzę, że lecą bootloopy pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam problem, za dużo namotałem, telefon LG G2, root, cwm 6.0.4.4, wgrane rom Royglobe, zachciało mi się zmian , zrobiłem backup w LGBackup i w CWM, następnie wrzuciłem CyanogenMod OFFICIAL NIGHTLIES - 4.3.1 - CM10.2 - D802 na kartę + gapps, podczas instalacji telefon zatrzymał się w zasadzie na samym początku i przez godzinę żadnych oznak (nie instalowało się wcale), po restarcie już system dead. Jedynie co mi się udaje to wejść w Download Mode (Firmware Update) i tyle... próbuje jeszcze LG Mobile Support Tool'em jakieś awaryjne odzyskiwanie oprogramowania. Do recovery nie mogę się dostać. Jakieś sugestie ?

Edytowane przez kamil0407
    poprawa tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG Support Tool, jest opcja odzyskiwania systemu, program sam ściągnie sobie właściwy rom i zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprobuj factory reset kombinacją klawiszy. Recovery nie powinno sie zmieniac podczas wgrywania customa wiec wejsc do niego powinno sie dac bez problemu

Nie obraz sie ale jaka kombinacje klawiszy wciskasz zeby wejsc do recovery?

G2

Edytowane przez marekdabro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi