Skocz do zawartości
Forum dyskusyjne

[Yoga Tab 3 Plus] Brak zakładki "Aplikacje chronione"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Poproszę Was o pomoc w rozwiązaniu nietypowego problemu, który został kompletnie zignorowany przez wsparcie Lenovo.

Pacjent: Yoga Tab 3 Plus

Problem: Brak zakładki "Aplikacje chronione"

System: Android 6.0.1

Opis problemu:

"Czyszcząc" pamięć tabletu (wbudowanym narzędziem systemowym) zamykane są wszystkie aplikacje w tym:

- Antywirus, ABP+

Powoduje to problem, że muszę od nowa po czyszczeniu pamięci je uruchamiać i konfigurować.

Wsparcie antywirusa podpowiedziało mi rozwiązanie aby skorzystać z zakładki "Aplikacje chronione"... - aplikacje wskazane w tej zakładce nie są usuwane z pamięci przy jej czyszczeniu.

Niestety tablet nie ma tej zakładki w opcjach (co ciekawe ma ją np: mój telefon).

Czy istnieje program, w którym można zarządzać zamykaniem aplikacji?

Do teraz wszystkie jakie znalazłem zamykały aplikacje a nie chroniły je przed zamknięciem :-(.

Edytowane przez Mikel25
    Poprawiłem tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

A ja się zapytam po co jakiś antywirus na Androida? Po co obciążać sobie niepotrzebnie system zbędną aplikacją. A blokowania reklam to polecam aplikację AdAway. Wtedy masz blokowania reklam w hostach  nie musisz trzymać aplikacji. A odnośnie takiej aplikacji co Ty poszukujesz to nie sądzę, żeby bez roota takie coś istniało(chyba, że konwert na apkę systemową by coś dał). Pczywiście mogę sie mylić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi