Skocz do zawartości
Gość Mad

Custom klapki do Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

ekstremalnie mocna która pomoże podczas upadków

Zobacz mój ostatni post w temacie z pokrowcami, Tobie dedykowany :P

Ja tą białą klapkę kupię, tylko finansowo się odkuję. Poza tym mam cichą nadzieję, że jeszcze trochę z ceny polecą, bo jeszcze kilka tygodni temu nawet po 80$ chodziły....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli się wszystko uda, to kupuję białą !!

Zaje..., fajna jest !.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Jak chinszczyzna to na bank zejdą z ceny bo będzie wieksza konkurencja gdy inni podlapia. Madtrexx, jak bede miał wolne i trochę chęci to sprawdze ze swoją czy to tak łatwo idzie i efekt pokaże. Później sam zdecydujesz czy Ci pasuje i możemy działać. Zastanawia mnie czy szczelin jakiś jakiś nie będzie. Sensation i tak dość szybko łapie kurz w wnętrzności.

Edit.

Ja do czasu gdy nie zmontuje sobie nowej klapki, z ta nic nie bede robić. Mam koncepcję i dostęp do narzędzi protetycznych ale jak efekt będzie tylko estetyczny a nie praktyczny to mój sensation który niedawno wrócił do życia będzie jeszcze bardziej wrażliwy na i tak bardzo mu wrogie srodowisko ;) Ale chętnie spróbuje uzyskać podobny efekt na czyjejś klapce ;-) No chyba, że coś sie zmieni. Prawdę mówiąc to moja kobieta zabronila mi już eksperymentów na moim modelu bo boi sie, że niedługo zdechnie całkiem i wie, że pewnie po raz kolejny wydam pieniądze na coś co nie pierze i nie zmywa... A, że pod pantoflem siedzę... ;-)

Co do pokrowca, to oglądałem już kilka, przymierzałem i to chyba nie dla mnie. Potrzebuje porządnej obudowy. Fakt kierowniczko, ciekawa propozycja. Muszę to jeszcze przemyśleć bo tego typu pokrowce trochę mnie denerwują.

Edytowane przez yusuf1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parki8

Witam

Jak ktoś ma problem z obudową lub komuś się poprostu znudziła można ją zakupić na angielskim ebayu ceny zaczynają się od 21 funtów + 7.5 przesyłka do polski, kolor biały jest trochę droższy ok. 2-3 funty to tak dla informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki, patrzcie co przyszło :oczy:

IMG_20111107_160204.jpg

IMG_20111107_160238.jpg

IMG_20111107_160252.jpg

Kupiłam 27.10, wysłano 28.10, przyszło dziś.

Sprzedający: ukhitechstore

Z porównania wypada niemal identycznie, jedynie napis "HTC" z tyłu większy, i bez wypełnienia. Wszystkie złącza są, zasięg jest, wifi działa ;). Przyciski również są i działają :mrgreen:.

Klapka przyszła "poskładana", śrubokrtęty i owszem, dostałam, może się do czegoś przydadzą.

Fajnie wygląda, Sensation ożył. No ale jako baba mogłam sobie na białą pozwolić :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Fajnie wygląda, Sensation ożył. No ale jako baba mogłam sobie na białą pozwolić

Nie karm trolla!!

Klapka wyglada świetnie ;D

Czy kupiłaś od niego z płatną wysyłka do Polski czy z bezpłatną np taka aukcja? :

http://www.ebay.pl/itm/ORIGINAL-OEM-HTC-SENSATION-WHITE-HOUSING-BACK-BATTERY-DOOR-COVER-REPLACE-/330634140562?pt=UK_Replacement_Parts_Tools&hash=item4cfb549b92

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Lubie kobietyz długimi paluszkami, ale białe telefony to już niekoniecznie :) No i wiem już, że kupisz sobie białego Galaxy Note. ;)

Gratuluję nowego imidżu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy kupiłaś od niego z płatną wysyłka do Polski czy z bezpłatną np taka aukcja?

Z bezpłatną.

No i wiem już, że kupisz sobie białego Galaxy Note.

Miałam białą Spicę... i nie kupię już Samsunga ;)

EOT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi