Skocz do zawartości
kacper123123123

Folia czy szkło?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć od kilku dni szperam i szukam informacji co do ochrony s7e,ale nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi szkło czy folia? Mam już mniej więcej upatrzone szkło jak i folie,tylko że nie wiem co mam kupić.

Folia- http://allegro.pl/folia-ochronna-na-telefon-samsung-s7-edge-skinomi-i6644198353.html

Szkło- http://pancernik.eu/pl/p/Szklo-Hartowane-MyScreen-FullScreen-Glass-Galaxy-S7-Edge-na-caly-ekran%2C-czarne/4856

dodatkowo case,na przykład taki - http://pancernik.eu/pl/p/Etui-Spigen-Neo-Hybrid-Samsung-Galaxy-S7-Edge%2C-Gunmetal/4742

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@kacper123123123 biorac pod uwage ze nie ma dobrego szkla na s7e to folia

skinomi to dobra folia i powinna spelnic oczekiwania 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za odpowiedź :) Mógłbyś powiedzieć nieco więcej nt. Szkła ? Co z nimi nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    artsky

Ja nie mam żadnego szkła, tym bardziej folii i nie zamierzam, cieszę się z wyświetlacza. Pozdrawiam podobnych i Happy New Year dla wszystkich ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sertive
    Godzinę temu, kacper123123123 napisał:

Mógłbyś powiedzieć nieco więcej nt. Szkła ? Co z nimi nie tak?

Nie przylega dokładnie, skrzypi, brud dostaje się pomiędzy szkło a wyświetlacz etc. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli rozumiem że mam brać tą folie która podałem kilka postów wyżej? :P Czy są jakieś lepsze? Case może być?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@kacper123123123 w dziale akcesoria sa dlugie tematy na temat szkieł, testowano naprawdę duzo różnych producentów, napewno nie ma takiego ktore większość poleca. 

Natomiast co do folii to duzo dobrych pozytywnych opinii zbiera skinomi. Mysle ze warto poczytać, mozna troche $ zaoszczędzić :) jak to mówią lepiej uczyć sie na ccudzych błędach :P 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Mam szkło gpel, jedyną wadą tego szkła jest to że między ekranem a szkłem robią się takie szlaczki jakby rozlanej benzyny. Raz są widoczne bardziej raz mniej aktualnie mam to szkło kilka miesięcy i na chwilę obecną szlaczków nie mam. Szkło jest dopasowane idealnie, skrzypi jak się mocniej naciśnie przy górnej i dolnej krawędzi ale nigdy nie zaskrzypialo podczas normalnego użytkowania, trzeba specjalnie mocno nacisnąć. Telefon imho wygląda w tym szkle idealnie o wiele lepiej aniżeli przy jakiejkolwiek folii. Po kilku miesiącach jest jak nowe, żadnej ryski, żadnego odklejania, wygląda jak integralna cześć telefonu. Mankament to te szlaczki które mi nie przeszkadzają, widać je sporadycznie (przynajmniej u mnie). No jeszcze dotyk przy rogach działa gorzej ale to w sumie szczegół jak dla mnie. Z tańszych szkieł podobnej jakości ponoc qltec czy jakoś tak.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@adtech84 Czy używasz jakiegoś case? Jeśli tak to jakiego i czy nie podnosi szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adtech84

Używam spigen slim fit, nic nie podnosi. Razem tworzą idealne połączenie. Przed zdecydowaniem się na szkło radzę poszukać zdjęć tych plamek. Dla większości są dyskwalifikujace. Nie chciałbym aby mi ktoś zarzucił że nie ostrzegalem. Jak nie szkło to folia skinomi, miałem i polecam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi