Skocz do zawartości
kacper123123123

Folia czy szkło?

Rekomendowane odpowiedzi

sroczkin

@f16marcinm Tmobile android pay , eurobank wirtualna karta mobilna , mbank orange pay .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up niepotrzebnie wprowadziłes w błąd. Mbank to mbank a Orange pay to Orange pay. Mbank NIE POSIADA takiej funkcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

@f16marcinm@strashak orange cache jest przypisane do kont w mbank maja z nimi podpisana umowe. I aplikacja dokladnie nazywa sie mBank Orange Cache

Edytowane przez sroczkin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli jak zarejestruję karte w mbank orange cache to pozniej moge ja dodac do android pay? Co mi z tego ze moge placic jakas aplikacja skoro nie jest to android pay i nadal potrzebuje odpalac aplikacje i miec ich kilka dla każdego banku inna

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4GSM

Co do ochrony zaokrąglonych ekranów według mnie najlepiej sprawdzają się szkła naklejane klejem utwadzanym lampą UV. Na przykład T Max:

https://www.4gsm.pl/product-pol-38491-FULL-GLASS-SZKLO-UV-SAMSUNG-GALAXY-S9-G960-z-lampa-UV.html

dobrze się trzyma nie ma pobłysków na wyświetlaczu, czułość dotyku jest identyczna, jak bez szkła. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@4GSM zgadzam się z tym, że najlepsze są szkła na klej UV.

T-Max jest problematyczny przy większości etui i cena spora jak na jedną sztukę szkła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon

@4GSM Tak. Mam inne szkło (nie pamiętam marki), ale faktycznie bije na głowę każdą folię i zwykłe szkła. PRzedtem próbowałem także takich z wyprofilowanego plastiku (ale giętkich) i jakoś dawało radę, ale zawsze paprochy podchodziły pod krawędzie :(

Jakby ktoś planował samemu nakładać takie szkło, to pamiętajcie o dokładnym zabezpieczeniu sensorów i przycisków. Ja zapomniałem o bocznych i trochę kleju mi tam wlazło. Straciłem potem kolejną godzinę na dokładne wyczyszczenie i przywrócenie przycisków do normalnego działania :(

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    22 godziny temu, dylon napisał:

@4GSM Tak. Mam inne szkło (nie pamiętam marki), ale faktycznie bije na głowę każdą folię i zwykłe szkła. PRzedtem próbowałem także takich z wyprofilowanego plastiku (ale giętkich) i jakoś dawało radę, ale zawsze paprochy podchodziły pod krawędzie :(

Jakby ktoś planował samemu nakładać takie szkło, to pamiętajcie o dokładnym zabezpieczeniu sensorów i przycisków. Ja zapomniałem o bocznych i trochę kleju mi tam wlazło. Straciłem potem kolejną godzinę na dokładne wyczyszczenie i przywrócenie przycisków do normalnego działania :(

Jak wyczyściłeś ten klej...? Chodzi mi o boczne przyciski - głośności oraz POWER. Nie wiem czym wyciągnąć ten klej, nie czuć kliku, zacinają się co jest bardzo irytujące. Da w ogóle się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Schatzi ja czyscilem szczoteczką do zębów i izopropanolem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    4 godziny temu, the_naturat_com napisał:

@Schatzi ja czyscilem szczoteczką do zębów i izopropanolem.

I pomogło? Przycisk power u mnie ledwo chodzi, przycisk glosnosci w dol ciezko sie naciska, a glosnosc do gory jak klikne to sie zacina i jest przytrzymamy tak jakby ciagle byl wlaczony...  Tez miales podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi