Skocz do zawartości
kunek

Puste pola na wykresie baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

kunek

Witam na wstępie zaznaczam że jeżeli nazwa tematu będzie nie poprawna lub nie piszę w odpowiednim  dziale to proszę administratora o przeniesienie.lub poprawienie nazwy tematu.

Na moim nowym telefonie z systemem wersji 6.0.1 czasem zauważam puste pole na wykresie baterii, drugi raz na to zwróciłem uwagę. A zatem.

1. Co oznaczają te puste pola.?

2.Czy to błąd graficzny tak jak gdzieś czytałem,.? Co oznacza ten błąd.? Czy da się go wyeliminować

bez potrzeby ingeracji w system.?

3. Czy dla mnie dla laika może być to coś niepokojącego że może to zaszkodzić baterii czy systemowi.?

4. Zawracać sobie tym głowę i nie zwracać na to uwagi.?

Dodam że nie zauważyłem aby telefon się restartował. A zasięg bywa różny w moim miejscu zamieszkania. Nie wiem czy to może mieć jakiś wpływ na to.?

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz.?

dodana zawartość

Nikt tutaj nie chcę pomagać.

Dziękuje za takie forum....

Edytowane przez kunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

Puste pola oznaczają właśnie restart, ale pokaż może zrzut ekranu żeby było wiadomo o co ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Tylko że drogi kolego telefon się nie restartuję w czasie gdy w statystykach baterii są puste pola telefon jest cały czas włączony zresztą w ustawieniach Piszę że czas włączenia to 49 godzin i gdyby telefon się zrestartował to ten licznik by się wyzerował.

Zauważyłem ten objaw po drugim ładowaniu.

Proszę o to zżuty ekranu.

Dlaczego są puste pola na wykresie i w nie których miejscach brak tej niebieskiej linii.?

2. Czy można to w jakiś łatwy sposób wyeliminować.?

3. Czy to jest coś coś niepokojącego czym miałbym się zamartwiać.?

4. Czy może to wpłynąć negatywnie na baterie lub  zaszkodzić jej żywotności.?

Bardzo proszę o pomoc i odpowiedz.?

Ja na prawdę nie zauważyłem by telefon się restartował.?

C

Spoiler

Screenshot_2017-01-02-19-40-27.png

Screenshot_2017-01-02-19-40-34.png

Screenshot_2017-01-02-19-40-41.png

Screenshot_2017-01-02-19-40-51.png

Screenshot_2017-01-02-19-41-23.png

Edytowane przez Mikel25
    Obrazy i filmy umieszczamy w spoilerach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Witam ponownie po dłuższym czasie gdyż miałem u siebie ciężki okres w życiu.

Puste pola już się nie pojawiają teraz normalnie telefon mierzy zużycie energii linią na statystykach baterii.

Problem z pustymi polami ustąpił po którymś ładowaniu. Sam nie wiem dlaczego.

A zapytam jeszcze czy w czasie nocy gdy telefon jest w trybie uśpienia tak zwanym Doze traci 2 % energii za całą noc to czy jest normalną rzeczą? W dzień też tak czasem jest gdy nie używam telefonu to ubywa energii o 2 %. Nie przeszkadza mi to bo są to małe spadki tylko zastanawiam się skąd się one wynikają Czy tak ma być? Raz jedyny baterii ubyło o kilka % z poziomu 21% aż do 15 % ale moim zdaniem to wynikło tego że bardzo długo utrzymywał się stan poziomu przy 21% i potem jak spadł to już o kilka % naraz.

1.Czy jest to nic niepokojącego?

2.Czy nie tylko ja tak mam.

3.Czy te 2 % jest to dużo za całą noc? I czasem w dzień.?

4.Czy z baterią jest wszystko w porządku.? Chodzi mi o ewentualne uszkodzenia.? Lub spadki wydajności.?

Bardzo proszę o odpowiedz.?

Edytowane przez kunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Czy można kogoś prosić o odpowiedz.?

Co się stało z tym forum.? Dawniej ludzie sobie pomagali odpowiadali. A teraz tego nie ma tak obserwuję ile tutaj pytań zostaję bez odpowiedz. Tak się zastanawaim gdzie się podziali wszyscy ci wielcy znawcy którzy odpowiadali na pytania jeszcze w 2015 roku.?

Czasami zaczynam żałować że nie usunąłem tego konta wtedy kiedy była ku temu okazja jestem wręcz rozczarowany tym portalem i forum jaka tutaj panuję znieczulica na ludzką pomoc zwłaszcza gdy się jest laikiem.

.

W takim razie idę do konkurencji.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

@kunek
    To może zadaj pytanie we właściwym dziele to uzyskasz odpowiedzi. To nie jest czysty android z tego co widzę po twoich zarzutach ekranu więc po co zadajesz pytanie w tym dziale?

Edit:

Sześć piw na prawie 500 postów?

To świadczy o twoim zaangażowaniu w pomocy innym użytkownikom forum. Szkoda że nie ma u nas na forum rangi "pijawka" :facepalm3:

Edytowane przez maxprzemo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kunek nie denerwuj się - może po prostu ludzie nie wiedzą jak ci pomóc . Zawsze możesz skorzystać z jakiejś pomocy technicznej czy coś w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kunek

Nie denerwuję się napisałem jaka jest prawda wiele pytań na tym forum pozostaję bez odpowiedzi stwierdzam to z wielkim smutkiem. Z tego co mi wiadomo to mój problem jest dosyć dobrze znany. Tylko ci znawcy było tu takich pełno jeszcze przed dwoma laty nagle znikli.

Mój problem po kilu ładowaniach ustąpił. Bateria teraz trzyma kilka dni zależy od tego ile korzystam z telefonu nie katuje baterii grami bo to już mnie nie cieszy jak już coś to przeglądam coś w sieci you tube Facebook. Jak na baterię która ma pojemność 4100 mAh to moim zdaniem dobry wynik. Jeżeli tylko rozmawiam piszę smsy to osiągam wynik na jednym ładowaniu ok 5 6 dni.

Pozdrawiam.

Edytowane przez kunek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, 56 dni to rekord świata !...Ty tak z natury nie stawiasz przecinków { , } i innych znaków interpunkcyjnych { - } ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Dnia 21.02.2017 o 13:36, kunek napisał:

Nie denerwuję się napisałem jaka jest prawda wiele pytań na tym forum pozostaję bez odpowiedzi stwierdzam to z wielkim smutkiem

Ale czemu dalej tu jesteś? Poprzednio napisałeś, że idziesz do konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi