Skocz do zawartości
rammiro

Konkurs na użytkownika miesiąca Android.com.pl - DYSKUSJA

Rekomendowane odpowiedzi

@wojted

5 minut temu, wojted napisał:

Być może admini zareagowali w ten sposób widząc wspomniane nieprawidłowości na innych kontach

czy jest to zapisane w regulaminie, że admini przyznają nagrodę czy wybierają zwycięzce?

6 minut temu, wojted napisał:

Dlatego powinna zebrać się komisja, uczciwa oczywiście, i wybrać najlepszego użytkownika grudnia komisyjnie.

Ta sama komisja która stawiała browary w nocy?

8 minut temu, wojted napisał:

ct65 zasłużenie prowadził

A czy są u ct65 jakieś nieprawidłowości? Czy dostał od jednego użytkownika w kilka godzin przynajmniej 50 piwek?

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

pewne osoby a wiadomo o kogo chodzi strasznie zabolał fakt ze administrator forum który przeciez jest organizatorem konkursu niejako zdecydował kto ma w nim szanse a kto nie..., nie zrobił tez tego bez powodu, gdyby nie było cwaniactwa napewno nikt nie interweniowałby... 

11 godzin temu, dzidexx napisał:

Zgasła iskierka nadziei:

zgasła iskierka nadziei, bez jaj panowie, jesteśmy dorośli a iskierki nadziei to zapaliłby sie dokładnie dwie 30 grudnia, jedna z nich uchroniła przed wykluczeniem z konkursu osoby któte tworzyły sztuczne konta aby nabijać sobie piwka... aby nie napisac przed zbanowaniem... bo to co robi administrator w danej sytuacji jest wyłącznie jego decyzją, kto inny walnałby bana i nara, jak widzisz iskierka nadziei zapaliła się...

Kilku użytkowników zdecydowało się stworzyć własną "historię" edycji grudniowej.

a tymi byli np 
    http://forum.android.com.pl/profile/422477-arczi93/

http://forum.android.com.pl/profile/422368-meduza/

http://forum.android.com.pl/profile/422503-wesoly_janek/

i kilku innych np u patrikos23 (http://forum.android.com.pl/profile/422391-agusb/)  czy bladeno1 wspomniana wczesniej http://forum.android.com.pl/profile/399314-gosia1963/

oraz inni ktorych nie mam sensu wymieniać bo szkoda mi czasu, kto inny jest tutaj detektywem, notuje liczy, moze wiec przedstawi właściwe wnioski, maxprzemo czekam skoro prowadzisz dochodzenia

albo najlepiej zainteresowani niech wypiszą wszystkie swoje nicki o ile jeszcze pamietają, będzie łatwiej

To wszystko wygląda jak olimpiada + Rosja, wszyscy na dopingu ale nikt nie winny, o co chodzi ? Skandal... 

stworzyć własną "historię" edycji grudniowej.

wspomniani wyżej tworzyli historię każdego dnia, całe szczęście juz tylko dosłownie historię która mam nadzieje nigdy sie nie powtórzy.... 

Godzinę temu, maxprzemo napisał:
    3 godziny temu, wojted napisał:

A jeżeli chodzi o grudzień to jeżeli inni korzystali z pomocy znajomych aby zdobyć więcej acoinów

Widzisz gdzieś nieprawidłowości to proszę napisz gdzie?

czy Ty naprawdę tego nie widzisz ? W każdy profil zaglądasz ale w niektórych klapki na oczach... 

36 minut temu, maxprzemo napisał:

Tylko że prowadzący do 29 grudnia @ct65 dostał przez cały grudzień od wspomnianych przez @szymel00 @Gosia1963 i @agusb odpowiednio 0 i 1 piwo.

jesli postawione piwa zostały celowo wylane to moze i bedzie to 0 i 1 piwo ;) 

36 minut temu, maxprzemo napisał:

@ct65 napisał ich w grudniu 83

dobrze ze nie przepisał całego forum xda, byle wstawic tag MOD/ROM i dostać za to punkciki, wszystko byłoby w porządku bo takie są zasady konkursu gdyby nie zachłanność i walenie piwek z lewych kont, czy tego nie widzisz ? A moze to dalej bedzie odpowiednio 0 i 1 piwo ? 

dodana zawartość
    3 minuty temu, maniek0928 napisał:
    16 minut temu, wojted napisał:

ct65 zasłużenie prowadził

A czy są u ct65 jakieś nieprawidłowości? Czy dostał od jednego użytkownika w kilka godzin przynajmniej 50 piwek?

walenie piwek z lewych kont jest nieprawidłowoscią, nie wiem dlaczego tak ciezko to pojąc

a to ze administrator przyznał swoje piwa to jego prawo, przynajmniej nie przyznał ich z lewych kont... 

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@wojted

1. Jeśli zauważyli nieprawidłowości powinni je zgłosić tak jak każdy inny użytkownik.

2. Nie zgłosili tylko zaczęli rzeźbić własny rezultat.

3. Dla przykładu proszę, przejrzyj:

http://forum.android.com.pl/topic/305320-aparat-jak-ominąć-ograniczenie-robienia-zdjęć-przy-baterii-poniżej-5/

http://forum.android.com.pl/topic/305368-drgający-ekran/

@dest

Mam tylko nadzieję, że nie brałeś w tym udziału šwiadomie.

Też spójrz w w.w. i zastanów się "za co to piwo".

Bez odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest
    1 minutę temu, dzidexx napisał:

@dest

Mam tylko nadzieję, że nie brałeś w tym udziału šwiadomie.

kolego mozesz mi wierzyć lub nie ale nikogo o nic nie prosiłem, byłem zaskoczony i tyle 

odrazu zrozumiałem jednak dlaczego tak sie stało, ja widziałem nieprawidłowości ale nie mi było podejmować decyzje, tak samo jak tego co widziałem nikomu nie zgłaszałem, dałem sobie spokój, robiłem to co zawsze czyli pisanie na forum bez spiny, nie każdy to potrafi robić... a maxprzemo przechodzi sam siebie.... w tym co wypisuje

dodana zawartość
    7 minut temu, dzidexx napisał:

patrze i nie wiem co tam takiego niewłaściwego, napisałem co uważałem za pomocne w danej chwili/temacie, skoro sie z tym nie zgadzasz albo co lepsze znasz lepsze rozwizanie problemu to je napisz...

zresztą nie chce mi sie na ten temat dyskutować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    12 minut temu, dest napisał:

walenie piwek z lewych kont jest nieprawidłowoscią, nie wiem dlaczego tak ciezko to pojąc

Nie jestem od tego żeby śledzić kto ma lewe konto.

Od tego są odpowiedni ludzie na tym forum którzy się tym zajmują i podejmują  odpowiednie decyzje z tym związane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dest

@maniek0928 oczywiscie ze nie jestes i nie musisz tego robić, moze mnie zle zrozumiałes

wielkie oburzenie nastało bo chłopaki bili lewe punkty a w ostatnim tygodniu przechodzili sami siebie, po 70-80 piw dziennie, kto da wiecej... kto wygra... a tu zonk, wielka niesprawiedliwość nastała, doping wykryli a my nie winni....

komedia przez duze K

niech zainteresowani wypowiedzą się, bo jedyne co potrafią to nawzajem bić piwka, na wyraz poparcia rzecz jasna, adwokata.... 

Edytowane przez dest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted
    25 minut temu, maniek0928 napisał:

czy jest to zapisane w regulaminie, że admini przyznają nagrodę czy wybierają zwycięzce?

A czy jest w regulaminie zapisane, że nie mogą dawać piw...? Jeżeli trzymamy się regulaminu to bądźmy konsekwentni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 minutę temu, wojted napisał:

A czy jest w regulaminie zapisane, że nie mogą dawać piw...? Jeżeli trzymamy się regulaminu to bądźmy konsekwentni.

Każdy może stawiać piwa ale 50 transporterek (skrzynek) w ciągu kilku godzin (nocnych)to chyba ślepy nie uwierzy, że były godnie przyznane.

Tym bardziej, że nawet tych postów nie przeczytali za które postawili piwa bo nie sądzę żeby dali radę.

Myślę, że stajesz po ciemnej stronie mocy i nie wykluczone, że sam w to nie wierzysz co piszesz ale wiadomo jak to jest być kumplem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

@maniek0928 Słabo myślisz bo nie mam na tym forum żadnych znajomych a w temacie konkursu nie udzielałem się wcale i był mi on obojętny bo nie dla mnie takie rywalizacje. Po prostu słabe argumenty mnie nie przekonują. Jeżeli ktokolwiek z czołówki tej rywalizacji stworzył choć jedno lewe konto i dorzucił sobie z niego piwek to zagrał nie fair i powinien na takie same zagrania się przygotować. A że nie pomyślał jeden z drugim, że grając nieczysto przegra z kretesem no to cóż... 

No i tu przecież nie chodzi już o to, za co te piwa były przyznawane. Były lewe i tyle.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    20 minut temu, wojted napisał:

No i tu przecież nie chodzi już o to, za co te piwa były przyznawane. Były lewe i tyle.

Dobrze, że chociaż ty mocno myślisz i przyznajesz rację o te piwka przyznane. :cheers:  :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi