Skocz do zawartości
rammiro

Konkurs na użytkownika miesiąca Android.com.pl - DYSKUSJA

Rekomendowane odpowiedzi

wojted

To nie mój problem tylko Twój najwyraźniej Już szymel00 wyjaśnił jakie były nieprawidłowości i nie trzeba tu wytykać nikogo palcem bo moim zdaniem nie o to tutaj chodzi tylko o to, żeby nadużyciom zapobiec.

Wysłane z mojego MX4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    19 minut temu, wojted napisał:

i chwała Bogu bo jak zadziała to forumowicze stracą doświadczonych userów.

Co do doświadczenia to bym się spierał bo nie zrobili tego w ten sposób, żeby nikt nic nie wiedział tylko na bezczelnego transport browców dostarczyli. :cheers: 

dodana zawartość
    3 minuty temu, wojted napisał:

Już szymel00 wyjaśnił jakie były nieprawidłowości

Jakie nieprawidłowości? 

Jakoś to nikogo nie przekonało oprócz tych co popierają taką inicjatywę.

Żadnego obiektywizmu nie ma w tobie, taki sam jesteś jak niektórzy ci co trzymają się razem w jednej kupie na tym forum tylko nikt nie odważył się jeszcze tego powiedzieć bo zaraz dostanie bana bo za dużo mówi prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojted

Zadziwiasz mnie. To według Ciebie jeżeli jest się nieuczciwym po cichu, żeby nikt nie widział to jest w porządku a jak to samo robi się jawnie to już jest be? Dla mnie to to samo a Ci, którzy swoją nieuczciwość ukrywają i udają świętych zasługują na dodatkowe potępienie.

Wysłane z mojego MX4

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polska to dziwny stan umysłu jednak, a pazerność żeby coś dostać za darmo widzę stoi na czele cech narodowych.

Ja się wypowiadam, tam gdzie mam coś do powiedzenia, lub wiem co napisać, stawiam piwo tam gdzie napisane jest właściwie, wedle mojego toku rozumowania, nie zwracam uwagi na konkursy, bo wiem, że wszystkie loterie konkursy i inne bliźniacze akcje w naszym kraju to jedna wielka iluzja sterowana, lub w sposób pewien oszukana, co jak widać po przeczytaniu tego wątku potwierdza się moja teza. Według mnie znieść konkursy itp. kiedyś tak było na forum, bez konkursów i nie będzie problemu i bólu tylnej części ciała, że ktoś wygrał a drugi mataczył na swoją korzyść. Nie było konkursu, a ludzie pisali, pomagali, tylko konkretnie a nie żeby zdobyć jakiś punkt i w swojej dzikiej pazerności dążyć do nagrody. Pierwszy raz przeczytałem wątek o konkursie i tu takie zaskoczenie seans zabawniejszy jak u nas w sejmie. To taka krótka moja refleksja po przeczytaniu 5 stron tego wątku :)

Edytowane przez djcygan2009
    • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    agusb

Chyba muszę w końcu coś napisać. Bo w większości przypadków chodzi o piwa, które postawiłam patrikos23. Nie wiem czy mu czy mi się oberwie ale muszę napisać małe spostowanie.

Małym wstępem i dla rozwiania wszelkich spekulacji. Jestem jego żoną. Znając życie dostanie mi się w domu jak to przeczyta. Ale cóż... Nie raz była jakaś kłótnia.

Dlaczego tak? Ostatnimi czasy Patryk spędzał bardzo dużo czasu przy komputerze i jak się okazało powodem to właśnie forum. Gdy zapytałam dlaczego tyle czasu tu spędza kosztem rodziny to w końcu powiedział, że robiąc wg niego to co lubi może wygrać telefon. Pomyślałam dobrze to sobie tam rób co chcesz. Ale okres między świętami a sylwestrem był bardzo denerwujący bo nic innego tylko forum, forum i forum. Stwierdziłam, że sprawdzę o co chodzi z tym konkursem, przeczytałam temat konkursowy i postanowiłam mu trochę pomóc ale nie wiedziałam jak. Założyłam bez jego wiedzy tutaj konto i zaczęłam dokładnie sprawdzać co i jak. Widać zresztą po mojej obecności na forum, że zbyt wiele czasu nie poświęciłam. Zauważyłam, że jeden administrator w jeden dzień dał sporo piw za jakieś romy czy coś takiego i stwierdziłam, że skoro on może to ja również. Chciałam dodać, że nie stawiałam tych piw za byle co tylko za te co tamten administrator. 

I teraz czytając to wszystko co tutaj z tym wyszło postanowiłam o tym napisać, ponieważ moja osoba - może i nie tylko zrobiła to zamieszanie. Gdybym wiedziała, że tak to się odwróci przeciw niektórym użytkownikom forum, nawet bym o tym nie pomyślała. Dlaczego piszę dopiero dzisiaj? Bo na ogół nie interesują mnie sprawy forum ale mąż od kilku chodzi jakiś nabuzowany i sprawdzając forum zauważyłam, że już nie jest moderatorem. Nie chcę tu siebie usprawiedliwiać i Patryka również ale teraz jest mi naprawdę głupio. I jeżeli to coś zmieni to wszystkich przepraszam. Za chwilę albo trochę póżniej dostanie mi się po głowie od męża ale cóż, musiałam to napisać. Możecie moje konto usunąć albo co tam chcecie, nie zależy mi bo pewnie i tak już więcej tutaj nie zajrzę po tym wszystkim. Jeszcze raz mi bardzo przykro, że tak to wyszło, a najbardziej administrację i męża. Gdyby o tym wiedział to by mi pewnie zabronił. Nie ma to już pewnie znaczenia ale naprawdę jest mi głupio. I zarzut drugiego jego konta tutaj nie pasuje, bo to nie jego.

I proszę tu więcej nie snuć żadnych teorii spiskowych.

• Lubię to! 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Normalnie super... nic więcej nie mam do dodania...

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Myśl co chcesz, ja i tak mam łatke przypietą i nieważne co napisze czy powiem to i tak nic nie zmieni. Długo nie dałem sie spowokowac aby tu cos napisać ale to rozwaliło system i mam gdzieś co myslisz. Ja wiem swoje i nikt mi nic nie wmówi. Jak ktos chce to niech sobie tutaj dyskutuje dalej, bo mi się wszystkiego odechciało... nie będę odpisywał na zaczepki.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nekser

A kiedy można się spodziewać wyników tego hihi konkursu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Po raz kolejny nadmieniam, że w grudniu największe ilości piw/dzień (do 29-go) wynosiły 83 i 55.

30/31-go XII Dest dostał ich trochę więcej - 1019(±5) od 5ciu osób(każda powyżej 100).

Edytowane przez dzidexx
    • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxprzemo

W każdym cywilizowanym demokratycznym kraju w systemie sądownictwa obowiązuje jedna zasada "domniemania niewinności" czyli to oskarżyciel musi udowodnić winę oskarżonego a nie na odwrót. Oskarżony nigdy nie musi udowadniać swojej niewinności. Tutaj zastosowano chińską metodę "domniemania winy" i od razu wymierzono karę bez przedstawienia jakichkolwiek wiążących dowodów. Nie ma to nic wspólnego ze sprawiedliwością.

Dlatego chciałbym zobaczyć dowody a nie tylko insynuacje.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi