Skocz do zawartości
BieNiu_yeeah

Soft do Huawei P9 lite krok po kroku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chcialbym wgrac nowego softa na mojego Huawei P9 lite VNS-L31 wersja 3 gb ramu. Chce to zrobic poniewaz nie moge sie zalogowac na zadne konto google itd. co jest najprawdopodobniej winą jakiegoś błedu w sofcie. Niestety jestem CAŁKOWICIE zielony w temacie wiec prosilbym o wyrozumialosc. Jeżeli jakas dobra duszyczka chciala by mi pomoc (taka mam nadzieje) i wszystko wytlumaczyc to byl bym wdzieczny. Czyli prosilbym o wpisanie wszystkiego w podpunktach ewentualne linki itd. Jeszcze raz prosze o wyrozumialosc i licze ze ktos mi pomoze bo nie moge normalnie korzystac z telefonu.

dodana zawartość

Jeżeli jest on w złej kategori to bardzo prosze moderatora o przeniesienie go do odpowiedzniej to mi bardzo pomoze!

Edytowane przez BieNiu_yeeah

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BieNiu_yeeah Jaką masz aktualnie wersje systemu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja androida 6.0 a EMUI 4.1.1

dodana zawartość

Dzisiaj zadzwonilem zeby mi wzieli telefon na reklamacje i mila pani wyjasnila ze tak sie dzieje jak nie usune konta google przed hard resetem. Nie wydaje mi sie by to tak bylo ale zobaczymy co powiedza w serwisie bo w historyjke z nie usunieciem konta nie wierzę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio zareklamowalem 3 raz p8 lite i przysłali p9 lite także serwis mnie cieszy :) Mam nadzieje, że Ciebie tez bedzie satysfakcjonował :) Daj znać co stwierdzili :) telefon powinien w czwartek dotrzec spowrotem ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam zdjac blokadę OEM w ustawieniach programistycznych ,nawet jak zrobimy hard reset nie usuwając konta google to info że było konto też zniknie i będzie jak z pudełka ;)

Tapnięte z Huawei P9 lite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdjecie blokady nic nie dało dalej nie moge nawet odpalic tego felernego sklepu play. Za 30 min bedzie kurier zobaczymy co powiedza w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi