Skocz do zawartości
zelos156

rom [H850][H830] 27.12.2017 | Fulmics ROM 5.5 v20S | Tweaks | OTA | Nougat 7.0

Rekomendowane odpowiedzi

tysszek

Po wszystkim można zablokować BL i wgrać oryginalne recovery?

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko

@tysszek

Tak, dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbic7

@UP

He ? Chyba nie zrozumiałem ... Twierdzisz że po zainstalowaniu Fulmicsa można zablokować bootloader, przywrócić recovery i wciąż używać fulmicsa ??? Wątpię...albo źle zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tysszek

No i bida. Recovery wgrane wszystko cacy. Nawet raz mi się Fulmic uruchomił. Dałem przywróć ustawienia fabryczne i teraz odpala mi się tylko recovery :( Wgrywam system ponownie bo jest na karcie i dalej ładuje mi się tylko recovery. Ech nie wiem dlaczego się tak dzieje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbic7

Mam problem z Fulmicsem 2.0

Mianowicie po instalacji przy uruchomieniu wyskakuje mi błąd "ustawienia zostaną zamknięte" oraz "ustawienia wciąż nie działają". Błędy te pojawiają się podczas pierwszego uruchomienia, jeszcze przed konfiguracja telefonu. Czy ktos spotkał sie z czymś takim ?

Próbowałem czyścić wszystko (dalvik, cache,system,data,internal) nic nie pomagało. Wróciłem nawet znowu do oficjalnego nougata po czym znowu wgrałem twrp i fulmicsa i znowu te same błędy. Próbowałem nawet instalować fulmicsa z opcjami magisk albo SuperSU ale i tu i tu te same błędy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@qbic7 Na xda piszą, że można zrobić update magiska do wersji v12. Spróbuj, może to pomoże.

Ja za chwilę będę instalował Fulmicsa 2.0, jak spotkam podobny problem to będę kombinował. Jak pojawi się ten sam problem to będę kombinował, może wniosę coś nowego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbic7

@UP

Zainstalowałem już fulmicsa wczoraj. Musiałem jednak zmienić kernel, na stocku za nic nie udało mi się zainstalować. Co do magiska, to właśnie wersja 12 powoduje u wielu problemy. Wersja 11.6 jest stabilna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem tak samo i mam nadal. Po resecie szybko udało się wejść w ustawienia i skonfigurować wszystko. Jedynie co z romem 2.0 nie przechodziły mi safetynet, ale i z tym sobie poradziłem [magisk 12.0] [z 11.6 mialem problem : root jest ale brak dostepu]. Moje aplikacje bankowe i pokemon go działa. Bateria trzyma słabiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi82
    Dnia 1.04.2017 o 09:32, qbic7 napisał:

Mam problem z Fulmicsem 2.0

Mianowicie po instalacji przy uruchomieniu wyskakuje mi błąd "ustawienia zostaną zamknięte" oraz "ustawienia wciąż nie działają". Błędy te pojawiają się podczas pierwszego uruchomienia, jeszcze przed konfiguracja telefonu. Czy ktos spotkał sie z czymś takim ?

Próbowałem czyścić wszystko (dalvik, cache,system,data,internal) nic nie pomagało. Wróciłem nawet znowu do oficjalnego nougata po czym znowu wgrałem twrp i fulmicsa i znowu te same błędy. Próbowałem nawet instalować fulmicsa z opcjami magisk albo SuperSU ale i tu i tu te same błędy....

Poradziłeś sobie z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbic7

@UP

Niestety nie. To znaczy udało mi się raz zainstalować fulmicsa na kernelu Asgard. Jednak na drugi dzień zmieniłem znowu rom i teraz znowu fulmics nie chce mi "zatrybić". Znowu sypie błędami o zamkniętych ustawieniach itd. Niestety nie mam pojęcia jak go poprawnie zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi