Skocz do zawartości
dzikiwunsz

Zbyt głośny dźwięk w słuchawce podczas rozmowy - jak zminejszyć?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam problem - potrzebuje sciszyć głośnik rozmów bardziej niż pozwala mi na to system (głośnik jest bardzo donośny, a nie lubię jak ktoś słyszy moje rozmowy). W telefonie nie ma roota i nie ma możliwości zrootowania go. Czy da się programowo zmniejszyć głośność telefonu? Dla uściślenia: chodzi mi o zmniejszenie głosności rozmówcy w małym głośniku podczas normalnej rozmowy (NIE w trybie głośnomówiącym).

Android 6.0.1.

Z góry dzięki za pomoc. :)

Edytowane przez dzikiwunsz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepita

Wejdż do -ustawienia-wybierz-dżwięki,powiadomienia-ostatnia pozycja na dole ekranu/po przewinięciu/ -Adapt Sound-wejdż i ustaw -powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam takiej opcji u siebie niestety. To część Talkback (czy jak to się tam zwie)? Bo wywaliłem to z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie może głupie pytanie: podczas rozmowy użyłeś klawisza voł - ? Tak też można ściszyć lub podgłosić rozmowę, tylko do podgłaszania vol + trza użyć..

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem uposledzony, uwierz. :) Jak już napisałem: chce sciszyc głośnik jeszcze bardziej niż to jak pozwala mi system domyślnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no, spoko. Wcale tak nie myślę. Po prostu czasami się kombinuje, a zapomina o najprostszych rozwiązaniach.
    Bez roota to raczej klapa. Z rootem mógłbyś w plikach dźwiękowych pogrzebać, i może byś coś zdziałał.

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ga2cek

Sorki za odgrzanie kotleta ale czy mozna w jakis sposb zmniejszyc ta glosnosc podczas rozmowy ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

Najprościej ściszyć rozmowę używając klawiszy głośności. Zawsze to działa, szczególnie w wersji 6. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 16.02.2019 o 15:54, _tommy_ napisał:

Najprościej ściszyć rozmowę używając klawiszy głośności. Zawsze to działa, szczególnie w wersji 6. 

Zapewne chodzi o zmniejszenie głośności poza to, co oferuje system.

Swoją drogą - w moim przypadku winna była konkretna sztuka (egzemplarz), inny model tego samego telefonu zachowuje się poprawnie. :)

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam zbędną treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _tommy_

@dzikiwunsz jesteś niekonkretny i tyle. Trzeba było opisać problem podając model urządzenia a nie dalej pisać o braku możliwości a skoro wiedziałeś o problemie z urządzeniem to trzeba było od razu napisać co się dziej. Nikt nie jest alfą i omegą w każdej dziedzinie. Jeśli masz już jakieś rozwiązania to dziel się nimi na forum, zapewne to pomoże innym. 

Edytowane przez Gwozdek
    Usuwam odpowiedź na ukrytą treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi