Skocz do zawartości
km138

Szkło hartowane PEŁNE do J5 2016

Rekomendowane odpowiedzi

km138

Witam, mam spory problem z doborem odpowiedniego szkła hartowanego do mojej J5tki 2016. Mianowicie, zamowilem juz 3 szkla i kazde ktore przyszlo jest z wycieciami na klawisz HOME oraz na gorne czujniki, aparat, oraz diode. Doprowadza mnie to do szewskiej pasji! Szukam PEŁNEGO szkła, ktore maksymalnie bedzie chronilo moj wyswietlacz, a na allegro kazda aukcja jest na jedno kopyto, brak real foto i tak naprawde nie wiadomo jaki towar sie otrzyma, dlatego zwracam sie z pytaniem do forumowiczow, czy zna ktos jakas marke lub konkretny model szkla do tego telefonu? A moze ktos z was kupil sobie szklo i jest ono PELNE takiego jakiego szukam i moze mi podac namiary? Bylbym bardzo wdzieczny, bo naprawde mi na tym zalezy ;-) z gory dziekuje za pomoc.

P.S. W gwoli scislosci, zalacze grafike, zeby mnie dobrze zrozumiano. ;)fosm296tegl000000_p04_samsung-galaxy-s7.jpgPOSIADAM TAKIE SZKŁO (WYCIECIA)Szklo-hartowane-SAMSUNG-GALAXY-J_[1175]_1200.jpgA SZUKAM TAKIEGO (BRAK WYCIEC, PELNE SZKLO)

Zdjecia przypadkowe, chodzi o zrozumienie.

Edytowane przez km138

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WD40MAX

Daj znać jak znajdziesz!

Te "drabinki" błyskawicznie odłażą i zbierają dodatkowo zanieczyszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    km138

Bardzo ciezko znalezc takie szklo, przynajmniej do tego modelu bo tak jak wspomnialem wyzej, prawie wszystkie aukcje na allegro sa robione na podobe, brak zdjec ukazujacych konkretny produkt a wzamian jakies animacje i grafiki, w zwiazku z tym nie wiadomo co sie kupuje ;( stad moja prosba do forumowiczow, moze ktos z was zna konkretnego producenta/marke szkla ktore jest takie pełne jakiego szukam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    km138

Jaka mamy pewnosc, ze szklo ukazane w aukcji ktora podeslales jest wlasnie takie jak na grafice? Jestem bardzo zainteresowany ale chcialbym miec 100% pewnosc ze otrzymam dokladnie takie pełne szklo jak w tej aukcji ukazano..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

@km138 Zadzwoń tam i się zapytaj. A najlepiej iść do ich punktu sprzedaży i tam możesz obejrzeć szkło na żywo, a w dodatku ci je zamontują.

Edytowane przez locarnop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Zrób tak jak pisze @locarnop , dodatkowo sprawdź filmy na youtube , wyraźnie widać iż szkło pokrywa cały przód urządzenia , sam w ostatnich dniach zastanawiam się nad takim szkłem bo jednak te które teraz mam jest ok ale widzę że zbierają się drobinki kurzu przy tych wycięciach.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    locarnop

A w jakim stanie jest wasze szkło ? Dużo zarysowań ? Mój kolega używa J5 2016 bez niczego od początku i jest już parę głębszych rysek. Bo jednak Gorilla Glass, to to nie jest jakby ktoś nie wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolty

Ja wiedziałem że pierwsze co to trzeba kupić coś na ekran , pierwszy zakup doszedł , otwieram a tu pech bo szkło miało pajęczynkę na dole więc kupiłem następne za jakieś 7zł z przesyłką i nie narzekam,dobrze się dopasowało.

Jakoś nie wyobrażam sobie telefonu bez szkła czy foli na ekranie choćbym nawet miał GG. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    km138

Ja od poczatku mam naklejone szklo dokladnie takie jakie ukazalem w pierwszym poscie, z tymi wycieciami i nie mam ani ryski. Tylko problem polega na tym ze przy tych wycieciach zbiera sie kurz i brud i jednak jakas tam minimalna czesc wyswietlacza nie jest chroniona. Co do szkla ktore pokazal kolega nieco wyzej z firmy 3MK. Otoz bylem wczoraj w punkcie zeby je obejrzec, i co sie okazalo koszt 50 zl z tym ze to nie jest takie szklo hartowane sztywne,twarde jakie kazdy z nas zapewne ma, a szklo hybrydowe, laserowe o wlasciwosciach szkla hartowanego z taka roznica ze wyglada ono tak jak folia, miekkie, gibkie, nie wiem jak to okreslic, po prostu sie wygina jak zwykla folia. Pytalem goscia czy przez swoja strukture nie bedzie sie odklejac i czy w pelno bedzie chronic wyswietlacz i podobno tak, ba nawet podobno jeszcze lepiej, bo to szklo a nie folia ale jestem jakos sceptycznie nastawiony... nie wiem co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi