Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
Wujgregor

Lg X Power - wgrywanie na nowo softu, jak ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

koledzy córce wysypał się android w tym fonie.Nie uruchamia się,złapał tzw. bootloopa.Zrobiłem już factory reset i nic.

Chce jeszcze wgrać na nowo system ale nie  wiem jak.Mam doświadczenie tylko z Sony i Samsungiem gdzie nie było żadnych problemów.

Czy ktoś pomoże jak i czym to zrobić.Soft już sciągłem.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

@Wujgregor  powiem ci tak - nigdzie nie ma nic opisane na temat wgrywania softu do tego modelu tak jakby to był temat tabu.  Mi raz walnął soft i też sie powiesił na logo LG i tak wisiał. Co zrobiłem : wyłączyłem telefon   , wcisnąłem  wszystkie 3 klawisze to jest  volume +, volume - ,oraz power jednoczesnie i potrzymałem chwilę. Wszedł coś w tryb tak jakby  recovery , zrobiłem mu wszystkie mozliwe wipe  i zrestartowałem telefon. Po chwili zaczą sie ruszać i na nowo musialem ustawiać wszystko czyli język, hasła wi-fi, hasła gmaila no i oczywiście wszystkie aplikacje. To tyle z mojej strony co ja zrobiłem - czy Tobie to pomoże nie wiem. W jaki sposób wgrywać nowy soft nie mam pojęcia w Huawei P8 Lite które mam tworzy sie na karcie folder dload i do niego wrzuca sie rozpakowana zawartosć softu - w tym przypadku plik update.app i naciska wszystkie  trzy klawisze jednocześnie i startuje ci instalacja nowego oprogramowania ale czy tak jest w tym przypadku nie wiem. Jak moja rada nie pomogła zadzwon do serwisu LG i powiedz im jaka jest sytuacja może Ci podpowiedzą jak wgrać - jakiś sposób musi byc ale nie jest nigdzie opisany - przynajmniej ja nie znalazłem. Swoja droga bardzo Cie proszę daj linka do tego oprogramowania jezeli go jeszcze masz - moze mnie sie kiedyś przyda. Życzę powodzenia w naprawie telefonu i oby sie udało. Będę obserwował Twoje postępy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki,spróbuję.

dodana zawartość

Niestety nie pójdzie bo telefon musimy podłączyć w trybie MTP i tu niestety kiszka.Program nie widzi telefonu i nie załącza się.   :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

@Wujgregor  wysłałem właśnie maila do wsparcia LG - odpowiedza na początku przyszłego tygodnia bo teraz już wolne. Mam nadzieję ze wytrzymasz parę dni. Pozdrawiam.

P.S. I co dałes rade to wgrać w jakiś sposob czy na razie czekasz . Mam nadzieję ze w poniedziałek mi odpiszą. Mnie samego to interesuje bo w przypadku złapania bootlopa jak u Ciebie dobrze byłoby wiedziec jak wgrać na nowo soft bo nie chciałbym w razie czego wysyłac fona do serwisu. Swoją droga ciekawe czemu tak dobry telefon jest tak mało popularny.

Edytowane przez kris68
    edycja postu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety narazie nic nie dało się zrobić.Czekam.Jak tylko będziesz coś wiedział to pisz.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

@Wujgregor  i co udało Ci się wgrać to oprogramowanie? Tu masz strone jakim programem wgrać oprogramowanie i sterowniki : http://www.lg.com/pl/wsparcie/wsparcie-telefonow-komorkowych/lg-X-Power

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, jest to mój pierwszy post, na telefonach specjalnie się nie znam więc proszę łopatologicznie :)

Mój telefon to LG x-power (K220), jakiś czas temu zbiłem w nim wyświetlacz, zdarza się. Jednak po wymianie wyświetlacza problemy się nie skończyły... Kiedy dostałem telefon do ręki wyskoczyła propozycja aktualizacji androida do wersji 6.0.1, co uczyniłem bez większego zastanowienia (nie wiem jaką wersję miałem wcześniej). Od tej chwili dotyk nie działa właściwie. Czasami ekran w ogóle nie reaguje, czasami nie działa tylko dany obszar ekranu a czasami naciska się w przypadkowym miejscu, Po zablokowaniu i odblokowaniu telefonu wszystko wraca do normy i znowu można przez kilka minut normalnie korzystać z urządzenia. Stąd podejrzenie padło na androida, a nie na wadliwy ekran (choć oczywiście mogę się mylić).

Moje pytanie brzmi: czy jestem w stanie samemu coś z tym zrobić czy powinienem znowu przygotować się na wydatki?

Podejrzewam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby wgranie nowego androida. Skąd i jaką wersję pobrać i czy zna ktoś sprawdzoną metodę instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem. Otóż chciałbym wrócić do wcześniejszej wersji softu tj. z V10f do V10c (taka była wersja przy zakupie, brand Plusa). Czy można to zrobić przywracając ustawienia fabryczne?

Edytowane przez KantmiS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi