Skocz do zawartości
dawidedziu

Smarfton do 1400zł, 3GB RAM, 64GB pamięci

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przymierzam się do zmiany telefonu na nowy. Obecnie posiadam OnePlus One - świetny telefon, ale irytuje mnie trochę przeciętny aparat oraz bateria, na szybkość działania nie narzekam. Poszukuję sprzętu o podobnych parametrach i w podobnych pieniądzach. Ciekawe są telefony Xiaomi, a konkretniej te modele: Redmi Note 4, Mi 5, 3 Pro, Redmi Note 3. Wymagania to minimum 3GB RAM i 64GB pamięci. Ekran najlepiej FullHD, dobra bateria, szybkość działania, nie pogardziłbym także czytnikiem linii papilarnych i diodą powiadomień. Cena nowego to max 1300-1400zł. Gdyby miał OTG też byłoby dobrze. W porównaniach najlepiej wypada Redmi Note 4, tylko ta cena trochę zastanawiająco niska. Może macie jakieś inne propozycje?

Edytowane przez dawidedziu
    dioda powiadomień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem Mi5 i bardzo polecam, telefon posiada piekielnie szybki snapdragon 820 i 3gb ramu, chodzi jak rakieta, ma najlepszą nakładkę systemową, świetną baterię po ostatniej aktualizacji oraz dobry aparat, świetną diodę powiadomień.

W cenie do 1400zł to z urządzeń topowych jedynie używane P9,G5 lub Honor 8.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arus082

@up popieram :)

Xiaomi mi5 chodzi jak błyskawica i tak samo ma ekran jak żyleta. Tylko ten co go nie miał będzie zaprzeczał. Do twoich wymagań idealny, ja bym w używki się nie pchal znanych marek, bo to co oferują to jakieś 35% reszta to marka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za podpowiedzi. Teraz pytanie, czym się sugerować najbardziej wg np.: tego porównania? Opinia użytkowników czy raczej porównanie sprzętowe? Słucham dalszych propozycji ;)

Edytowane przez NatanW
    Usunięto cenzurowany link

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Nie będzie dalszych propozycji - w tym budżecie z takimi parametrami kupisz tylko chińczyki z importu nastawione na cyferki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przecież sam masz p8 i narzekasz? Zakup Huawei P9 czy Honora 8 to zakup z importu? Te telefony mają w benchmarkach dużo mniej cyferek od samsunga czy lg więc o jakich cyferkach piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popieram Mi5 w tej cenie brak konkurencji. Dodatkowo aktualizacje.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi