Skocz do zawartości
mathew1604

Po zrobieniu roota ciągle włącza się TWRP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam mega problem zrobiłem root z pomocą instrukcji z tej strony [ciach] niby wszystko poszło ok ale po zainstalowaniu roota telefon cały czas odpala TWRP nie chce przejść do normalnego działania 

Edytowane przez Mikel25
Nie podajemy linków do konkurencji; Sprecyzowałem tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prz3m4s

Zrób jeszcze raz root, poradnik jest tu na forum http://forum.android.com.pl/forum/1261-rom-y-modyfikacje/ . Pobierz i wgraj nowy room też z tego forum. Będzie działać na 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skad najlepiej pobrać i może Ty opisz mi jak to zrobić bo już mi nerwy puszczają telefon non stop odpala TWRP i nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

Przeciez kolega wyzej dal Ci link do poradnikow, jak wgrac soft, roota i recovery. Wystarczy poczytac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy jestem totalnie zielony a chciałem sobie zrootować tel według instrukcji a telefon ciagle zapętla się tylko do Recovery i już dopadła mnie mega bezsilność pomóżcie proszę

dodana zawartość

Teraz chyba przez te nerwy wolę wrócić do zwykłego systemu tylko jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

W tym linku do dzialu romy&modyfikacje znajdziesz wszystko, naprawde tak ciezko tam wejsc i poszukac??? 

Ludzie nie idzmy aż na taką łatwiznę... 

Tu masz jak ściągnąć najnowszy dostępny firmware, wybierasz tylko swoj model

A tu masz jak go wgrac

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nekser

@mathew1604 A jak już masz recovery i chcesz mieć roota dalej to zainstaluj jeden z tych prerooted.

Spoiler

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam koledzy nie odpuscilem i postawiłem telefon na nogi, nie odpusciłem również zrootowania i również się udało. Mam teraz dwa pytanka chce wyciągnąć plik mixer_paths.xml i do edytować a potem podmienić ale nie mam pojęcia jak to zrobić oraz chciałbym zmienić czcionke oraz np kolor zegara macie jakieś sposoby jak zrobić te dwie rzeczy ?? Proszę o jakieś rady

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

Plik mixer edytujesz dowolnym menadżerem plików z obsluga roota, np przez total Commander. 

Do personalizacji zainteresuj sie xposed (framework oraz xposed installer) i modul gravity box.masa opcji konfiguracji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

instalowalem Xposed z poziomu telefonu ale znalazłem teraz instrukcje żeby przez recowery instalowac czyli wejść w recovery i tak jak instalowalem system zrobic install now i wskazac plik od xposed ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi