Skocz do zawartości
Undertaker13

Xiaomi redmi 4 pro - Niezrozumiały komunikat w sklepie play

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 dni byłbym bardzo szczęśliwym posiadaczem xiaomi redmi 4 pro, gdyby nie jeden szczegół:

Od  zainstalowania miui 8.2 by xiaomi.eu  wersja 6.12.29 (wersja rozwojowa) mam problem ze sklepem play, mianowicie: gdy próbuję zainstalować niektóre aplikacje pojawia się komunikat:

java.lang.SecurityException: Unsupported path / 1483779614235 at android.os.Parcel.readException(Parcel.java) at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtilis.java) at android.database.DatabaseUtils.readExceptionFromParcel(DatabaseUtilis.java) at android.content.ContentProviderProxy.insert(ContentProviderNative.java) at android.content.ContentResolver.Insert(ContentResolver.java) at com.google.android.finsky.download.I.run(SourceFile:187) at android.os.Handler.handleCallback(Handler.java) at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java) at android.os.Looper.loop(Looper.java) at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java)

Próbowałem już wyczyścić cache, przywróciłem ustawienia fabryczne i spowodowało to tylko, że teraz przy instalacji większości aplikacji pokazuje mi błąd.

Proszę o pomoc.

Edytowane przez bartekc00
    Poprawiam nazwę wątku na zgodną z regulaminem. Proszę zapoznać się z nim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@Undertaker13 ja jadę na wszystkich po kolei wersjach rozwojowych i sklep play zawsze działał poprawnie, zaktualizuj może do najnowszej wersji z dzisiaj i sprawdź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich ! a ja mam taki problem! chodzi o xiaomi redmi 4 prime .Po zainstalowaniu 

Whatsappa  na ikonce sms pojawil sie komunikat" niestety,aplikacja sms zostala zatrzymana".

Zresetowalem tel. wrocilem do ustawien fabrycznych i bylo ok,do chwili kiedy ponownie zainstalowalem Whatssappa.

Znowu tak samo,nie moge wyslac smsa bo pali sie komunikat.Co to moze byc ??? wie ktos moze?

Dzieki za wszelka pomoc..Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

@Andrzejkot jaki masz ROM? pokaż screen z informacji o telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to jest wersja miui global 8.0

android 6.0.1

procesor 8x2

o to chodzilo? bo za bardzo sie nie znam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bergmen

szkoda że nie dałeś screena. Zaktualizuj soft. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi