Skocz do zawartości
Mateusz Kamiński

Długie odblokowywanie SG Galaxy s6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zakupiłem sobie samsunga galaxy s6 razem z moją dziewczyną z tego samego sklepu (x-kom) przez tydzień nic się nie działo, ale nagle zaczął się długo odblokowywać (nawet do 7 sekund). Zapytałem się dziewczyny czy ma taki sam problem, odpowiedziała że nie (reseta nie robiłem bo mam dużo ważnych rzeczy a poza tym jest to nowy telefon więc nie powienien tak robić). W aplikacji Clean Master wyskoczyło mi powiadomienie że messenger zwiększa długość odblokowywania ekranu i zaleciło mi bym wyłączył go z procesów, i faktycznie zadziałało. Lecz gdy z powrotem włączyłem messengera znowu to samo. W koncu przeinstalowałem messengera i jakoś się naprawiło, dzień lub dwa potem znowu zaczęło się to samo. Przeinstalowanie nic nie dało. Prosiłbym o pomoc gdyż szukałem wszędzie i nikt nie ma tego samego problemu, z góry dziękuję za odpowiedź.Przepraszam jeżeli wybrałem złą kategorię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Po pierwsze wipe i reflash softu. To powinno pomóc. Poza tym nie polecam korzystania z aplikacji Clean Master.

Sent from my GT-I9506 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi