Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

pepita

Aktualizacja do Android'a Marshmallow 6.0. SM-G800H Dual-Sim

Rekomendowane odpowiedzi

pepita

W dniu dzisiejszym otrzymałem aktualizację do 6.0.1-SM G800H.Smartfon z wolnej sprzedaży,zakupiony w <X-Kom>Jestem bardzo zaskoczony -po takim czasie i to z 4.4.Polecam sprawdzić na SAMMOBILE .

Edytowane przez pepita

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    digimen

Potwierdzam! S5 mini w wersji dual sim (SM-G800H) dostał wczoraj androida 6.0.1. Po aktualizacji telefon żony śmiga płynniej niż na Kit Kacie. Poza tym telefon ma więcej wolnej pamięci RAM.

W moich oczach Samsung nieco się zrehabilitował ponieważ wersja S5 Mini single sim (SM-G800F) posiada Lollipopa 5.1.1 od maja tego roku, natomiast wersja XEO (openmarket, Polska) dual sim zatrzymała się na Kit Kacie, choć pomniejsze kraje wcześniej dostały aktualizację także do Lollipopa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    davnbb

No to ciekawe kiedy pojawi się na G800F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wam też po aktualizacji do 6.0.1 przestał działać BT? Nie mogę się połączyć z żadnym urządzeniem. Jeszcze nie robiłem wipe. Miał ktoś podobny problem?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pepita

U mnie nie ma problemów z łącznością na tel.gdzie już wcześniej był kontakt[andr.4.42].Laptop po wskazaniu komórki sam zaktualizował sterowniki i jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zi0mal

Czy poprawiło się zarządzanie energią?

Wysłane z mojego LG-K430 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aweryk

Hem pytanko: kiedy pojawiła się aktualizacja ? Ja nadal nie mogę się jej doczekać, a mam niebrandowany soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeronimo

@Aweryk

A twoj model to SM-G800H dual, czy SM-G800F, bo to co koledzy opisują to pojawiła sie aktualizacja ale dla modelu G800H.

Notatka Moderatora Globalnego:
    Treść notatki:

Aby nie wprowadzać w bład oddzieliłem posty zwiazane z tym modelem i załozyłem jako oddzielny temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    digimen
    Dnia 4.01.2017 o 09:20, swierzak3595 napisał:

Czy wam też po aktualizacji do 6.0.1 przestał działać BT? Nie mogę się połączyć z żadnym urządzeniem. Jeszcze nie robiłem wipe. Miał ktoś podobny problem?

Po aktualizacji telefonu dla świętego spokoju zrobiłem hard reset. Komunikacja Bluetooth działa bez problemów. Do tej pory jedyny błąd jaki zauważyłem to fakt chwilowego wybudzania się telefonu, który objawia się włączeniem podświetlania wyświetlacza na kilka sekund. Zjawisko to zauważyłem kilka razy w nocy.

dodana zawartość
    Dnia 8.01.2017 o 09:32, Zi0mal napisał:

Czy poprawiło się zarządzanie energią?

Wygląda na to, że tak. Żonka "raportuje", że rzadziej podłącza telefon do ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.
    W moim S5 mini dual sim po aktualizacji do 6.0.1 jest kiepsko:
    1) bateria słabiej trzyma
    2) czasami wieszają się DANE KOMÓRKOWE, tzn ikonka miga aż i miło a aplikacje twierdzą, że netu nie ma
    3) jak kolega pisał wcześniej - miga sobie ekran co jakiś czas
    4) trzeba mieć dużo cierpliwości - jak przyjdzie wiadomość przy zablokowanym pinem ekranie to telefon przez dłuższą chwilę nie reaguje na pin
    5) kilka razy już miałem tak, że mimo aktywnych kart SIM nie mogłem wykonać żadnego połączenia ani nikt do mnie nie mógł się dodzwonić
    ogólnie jedna wielka kicha.
    Po wizycie w serwisie i wgraniu jeszcze raz systemu nic się nie poprawiło. Samsung twierdzi, że jest ok - no bo to już nie jest najświeższy telefon - KPINA !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi