mickey93 Możesz rozwinąć jakie ustawienia ? 1+3T Chodzi o to czy przy lokalizacji ma korzystać tylko z GPS czy z Bluetooth, sieci komórkowej itp. Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
mikeman Dzisiaj zrobilem test polegajacy na uruchomieniu na OP3T i Samsungu J5 endomondo i porownaniu potem trasy w przyblizeniu. Op3t celowo ustawiony na siec max 3G, gdyz na forach pisali ze to glownie w tym teybie sa problemy. Po porownaniu wyszlo ze trasa op3t byla nawet troche dokladniejsza niz samsunga, wiec pozwala to sadzic ze u mnie wszystko gra.
maxellxl @mikeman u niektorych osob raz dziala dobrze a raz zle...kwestia losowa...niektorzy na oneplus forum i na xda pisali ze 2 tyg potrafilo byc spoko, a potem znow problemy. Pytanie do Ciebie: masz jakies etui? niektorzy pisali ze niektore bumpery powodowały problemy. Btw. jaka masz wersje Oxygena? I jakie byly warunki pogodowe? bezchmurnie? okolica miejska z budynkami czy teren otwarty?
mikeman Telefon sprawdzilem najpierw rano, a potem wieczorem w porownaniu do samaunga. Mam go: uwaga jeden dzien, wiec nie jestem weteranem. Oxygen 3.5.4. Mam na nim rhino shield (swoja droga-polecam, bardzo fajny bumper,ale strasznie ciezko wchodzi). Warunki pogodowe: umiarkowane zachmurzenie, okolica miejska.
Jeremki bystry Panowie, czy ktoś z was wie jak zapisać na google maps przebyty ślad? Ewentualnie jakaś apka? Jak pomożecie to po pracy przetestuje mojego gpsa ; ) Endomondo, ikol X.
alan_pushard Kiedyś używałem takiej aplikacji GPS fix do poprawy działania lokalizacji na wyłączonym ekranie. Poszukaj może pomoże. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
maxellxl @alan_pushard na forum oneplus ludzie piszą, ze to dziala...doraznie albo nie zawsze....także nie stawiałbym na to rozwiazanie.
terragady Endomondo nie zapisuje za dobrze trasy GPS bo ma dosc odlegle punkty i chyba jest jakis algorytm poprawiajacy, zainstalujcie darmowa wersje (choc polecam wesprzec autora i zakupic apke bo fajna i przydatna) Locus i tam sa ustawienia co do zapisu trasy i sa domyslne tez dla pieszych itd. (polecam tez mapy http://openandromaps.org mozna zainstalowac bezsposrednio je na apke w telefonie jak sie wejdzie przez przegladarke w tel). Wtedy trasa wyglada juz gorzej. Dodatkowo u mnie np w testowanym miejscu parokrotnie pokazal inna lokalizacje przy dosc sporej pokazanej dokladnosci pomiaru. Jak ide czesta ta sama trasa to pokazuje ja inaczej mimo ze czasem dokladnosc jest na 5m. Troche to dziwne. Na xda pisza ze to soft jednak a nie hardware, ja tam twierdze ze to jedno i drugie i ze moze antena jest slabo umiejscowiona. Kompas czasem tez mi szaleje.
maxellxl @terragady to zabiles wlasnie jedna z moich teorii xD ehhh gdybym mial pewnosc ze te problemy z gpsem nie u wszystkich wystepuja to moze i bym zaryzykowal i zamowil. A tak ciagle sie waham.
terragady watpie zeby etui mialo cokolwiek do gadania bardziej przy sygnale sieci a nie GPS, slyszalem o problemach przy aluminiowych etaiach (tak sie pisze? 😛 ) z zasiegiem sieci ale nie z GPS