Skocz do zawartości
venon

Yoga tab 3 Plus LTE - zmieniająca się jasność ekranu

Rekomendowane odpowiedzi

venon

Hej, 

Od paru tygodni posiadam yoga 3 Plus. Są dwie rzeczy które mnie irytują. Pierwsza to synchronizacja dźwięku i obrazu w apkach yt, czy nc go.  Na to niestety nie ma rozwiązania trzeba czekać na soft. 

Druga natomiast to, mrugajacy ekran, zmieniające się podświetlenie, kiedy np przewijam Twittera i pojawia się jakieś jasne zdjęcie ekran sam się rozjaśnia, kiedy zdjęcie przewinę za ekran, to ekran się spowrotem sciemnia. W oglądaniu telewizji z dynamicznie zmieniającym się tłem jest jeszcze gorzej, ekran to istna dyskoteka... 

Czy ktoś jeszcze tak ma? Może zna ktoś rozwiązanie tego problemu? 

Oczywiście automatyczną jasność mam wyłączona, Smart switch również. 

Edytowane przez venon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@venon

Zwrot jako niezgodny z opisem - nie nadaje się do odtwarzania wideo.

https://forums.lenovo.com/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/lt01_en/thread-id/14459/page/1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Dobra, wyszedł dzisiaj nowy soft, 600mb, który naprawia wszystko. Dźwięk jest ok, obraz też nie miga. Do tego zwiekszyli jasność i głośność maksymalna. Jest super ?! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po tej aktualizacji (600 MB) problem z miganiem obrazu pozostał. Nie wiem jak jest z dźwiękiem, bo nie testowałem. A co gorsza pojawił się jeszcze jeden problem. Bateria trzyma krócej. Nawet jak tablet leży nieużywany, to leci ostro w dół. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Może przywrócić ustawienia fabryczne, bo migotanie to już historia. Dźwięk też jest ok. Chociaż oglądając np tenis widać że jeszcze minimalne jest. Ale bardzo nieznaczne. 

Co do baterii to Lenovo zna problem i już pracuje nad poprawka. Szkoda tylko że jedno naprawiaja a drugie psują. Trochę amatorka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Która aktualizacja psuje baterię?? Wolę jej nie instalować, bo czas pracy na baterii tego tabletu to mistrzostwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Ta ostatnia, 600mb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiła się nowa łatka. Tępo jest 1,5 miesiąca. Dzisiaj mi się zainstalowała. Coś ponad 300MB. Zobaczymy co to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blu99

Poszukuję tabletu i ten który jest w temacie mnie interesuje. Czyli Lenovo Yoga Tab 3 Plus. Czytam o jego wadach i zaletach na necie, ale może ktoś z forumowiczów z autopsji podpowie czy warto kupić czy w tej cenie coś innego lepiej szukać?

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blu99

No i kupiłem Yoga Tab 3 Plus
    Muszę stwierdzić że po tygodniu użytkowania jestem bardzo zadowolony. Żaden z przytaczanych na forach felerów mu nie doskwiera.
    Krótko:
    zalety - ekran, bateria, wydajność (jak na tablet bardziej niż zadowalająca) żadnych przycięć lagów, gry również bardzo płynnie chodzą, łączność bez problemów zarówno Wi-Fi, bluetooth jak i LTE, wyglad, praktyczna podstawka.
    wady - waga, aparaty tył jeszcze przy dobrym świetle nie najgorzej, przód słabo ale do Skype'a wystarczy

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi