Skocz do zawartości
ziomoslaw-3

Xperia Z3 Dualsim Ciągły Reset, problem z Flash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Jestem już totalnie zdruzgotany tą chińską kupą złomu, bo ogrom pieniędzy jaki wyłożyłem na wymianę wyświetlaczy czy głośników pozwoliłby mi kupić sobie coś normalnego.

W każdym razie pojawił się kolejny problem którego nie potrafię rozwiązać toteż piszę do Was o pomoc.

Wczoraj telefon tak sam z siebie (ani mi nie upadł itp.) wyłączył się i zaczął resetować. Po pojawieniu się logo SONY, następuje czarny ekran (czasem Powered by Android) i reset i tak w pętli w nieskończoność. Odłączałem baterię wyciągnąłem z niego karty sim SD, resetowałem przyciskiem i bez skutku.

Chciałem spróbować flasha Sony Companion, jednakże mimo mrugnięcia diody najpierw na czerwono a potem na zielono komputer "nie wykrywa" urządzenia.

Z kolei korzystając z Flashtoola instalując sterowniki bez podpisu cyfrowego wedle instrukcji zamieszczonej na tym forum, program zatrzymuje się na :

10/054/2017 08:54:05 - INFO  - Reading device information

Czytałem na XDA itd że to może być problem ze sterownikami, i mimo iż posiadam windows 10 to wszystko starałem się instalować bez podpisów.

Prosze o jakąś poradę bo nie mam już do tego dziadostwa sił..

Pozdrawiam serdecznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi